موفقیت ۷۰ درصدی مذاكرات سرمایه گذاری در اینوتكس ۲۰۲۰

موفقیت ۷۰ درصدی مذاكرات سرمایه گذاری در اینوتكس ۲۰۲۰

به گزارش تولیدو ۷۰ درصد جلسات (۳۵۰ جلسه) بخش كافه سرمایه نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۰ با موفقیت به دور بعدی مذاكرات راه یافتند.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، یکی از بخش های مهم نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه به صورت مجازی برگزار شد، «کافه سرمایه» بوده است.
این رویداد فرصت ویژه برای صاحبان شرکت های نوپا و استارتاپ ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران بود.
این رویداد، جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپهای برتری که احتیاج به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارتاپها به فرصت عرضه طرح های خود به شبکه سرمایه گذاران دست پیدا کردند.
در این رویداد ۲۵ استارتاپ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند.
نحوه برگزاری این رویداد بدین صورت طراحی شده بود که نماینده هر شرکت یا سرمایه گذار، در اتاق اختصاصی خود به صورت آنلاین حاضر شده و استارتاپها در مدت زمان مشخص به صورت خصوصی خویش را به آنها معرفی می کردند.
در این جلسات خصوصی، سرمایه گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارتاپها پرداختند و در صورت علاقه مندی به طرح ها و تمایل به سرمایه گذاری روی آنها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارتاپها را مطرح نمودند.
در نخستین روز از کافه سرمایه تعداد ۷۰ جلسه خصوصی آنلاین، بین استارتاپها و سرمایه گذاران برگزار گردید و در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارتاپها و سرمایه گذاران به بیشتر از ۱۰۰ جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری ۱۸۰ جلسه سرمایه گذاری بودیم.
در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۰، مجموعا ۳۵۰ جلسه سرمایه گذاری تنظیم و برگزار گردید.
در این رویداد، استارتاپها از حوزه های مختلفی از قبیل BI، AI، IT، IOT، سلامت، آموزش، تولید محتوا، صنعت، پزشکی، گردشگری، کشاورزی، هنر، مد و پوشاک و مواد غذایی حضور داشتند.
محدوده مذاکرات، گفتگو پیرامون مسائلی شامل طرح کسب و کار و طرح مالی، میزان مشارکت و حدنصاب سهام، نحوه مدیریت شرکت، نحوه تأمین مالی و تمام موضوعات مرتبط برای شکل گیری همکاری و سرمایه گذاری بود.
با عنایت به آمار به دست آمده از بازخورد سرمایه گذاران، ۷۰ درصد این جلسات (۳۵۰ جلسه) با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند که مقرر است جلسات بیشتری برای آنها تنظیم شود.1399/05/28
10:14:44
5.0 / 5
1608
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تولیدو