حسین پور:

مجوز حذف ارز ترجیحی مشروط بود

مجوز حذف ارز ترجیحی مشروط بود

به گزارش تولیدو نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس در انتقاد از حذف ارز ترجیحی و گرانی کالاهای اساسی اظهار داشت: سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد. مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بود.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، کمال حسین پور در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: موج های مختلف گرانی نفس مردم کشور را بریده است. گرانی مسکن بیداد می کند. افزایش افسارگسیخته اجاره بها مستاجران را مستأصل و خیلی از آنها را روانه حاشیه شهرها کرده است. کالاهای اساسی همچون ماکارونی، نان و روغن بعنوان خوراک طبقه پایین جامعه کمیاب و نایاب شده و یا با چند برابر قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.
سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد
مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بود

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس در انتقاد از حذف ارز ترجیحی اظهار داشت: مسؤلان دولتی کجا هستند و چه اقدامی می کنند؟ دولت به این مورد توجه کند که مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بوده است. مردم از این گرانی های افسارگسیخته در رنج و سختی هستند و از وعده و وعید خسته شده اند. مردم فقیر هر روز فقیرتر شده و سفره های آنها کوچک تر می شود. خیلی از خانواده ها به علت شرایط نامناسب اقتصادی در معرض صدمه جدی قرار گرفته اند. وضعیت فعلی کنترل قیمت ها به هیچ وجه قابل قبول نیست. این وضعیت در شأن دولت و مجلس نیست،. به مسؤلان دولتی تذکر می دهم که هر چه سریعتر به این مورد ورود کنند. چون که سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد.
منبع:

1401/02/18
15:06:59
5.0 / 5
190
تگهای خبر: اقتصاد , تورم , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
تولیدو