معاون وزیر مطرح كرد

بازگشت ۱۳۰۰ واحد راكد به چرخه تولید در سال ۹۸

بازگشت ۱۳۰۰ واحد راكد به چرخه تولید در سال ۹۸

به گزارش تولیدو آذربایجان شرقی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران با بیان این كه سال قبل موفق به بازگشت1300 واحد تولیدی راكد به چرخه تولید شدیم، اظهار داشت: امسال نیز برنامه ریزی كرده ایم حدود یك هزار و 500 واحد به چرخه تولید بازگردد كه سهم آذربایجان شرقی 90 واحد است.


محسن صالحی نیا عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز، اظهار نمود: امروز در جلسه ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی بحث شرکت سرمایه گذاری خارجی و شهرک صنعتی بعثت مورد بررسی قرار گرفته و طی مکاتباتی مقرر شد تا مشکلات آنها در دستور کار قرار گیرد و سرمایه گذاری خوبی از نظر تولیدات صادرات محور و تولیدات باکیفیت صورت گیرد.
وی با بیان این که مهمترین اهداف وزارت امسال بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید است، اشاره کرد: هم اکنون حدود ۴۵ هزار واحد تولیدی در شهرک های صنعتی در حال فعالیت بوده که از این تعداد، فعالیت ۲۲ درصد یعنی ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی راکد است.
وی با بیان این که بخش زیادی از مشکل برق واحدهای صنعتی به زودی با انعقاد تفاهم نامه ای با وزارت نیرو مرتفع می شود، اشاره کرد: یکی از اقدامات اساسی که در آذربایجان شرقی نیز انجام شده، ایجاد زیرساخت های برق و توسعه آنها بوده و یک برنامه مشخص سه ساله برای این مساله تدوین شده است.
منبع:

1399/03/19
10:43:52
5.0 / 5
2461
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تولیدو