مهر خبر می دهد؛

ثبت نام جهت شركت در قرعه كشی ۲۵ هزار دستگاه خودرو شروع شد

ثبت نام جهت شركت در قرعه كشی ۲۵ هزار دستگاه خودرو شروع شد

تولیدو: ثبت نام جهت شركت در قرعه كشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو در حالی از بامداد امروز شروع شده و متقاضیان نباید در مراحل ثبت نام، هیچگونه وجهی به حساب خودروسازان واریز نمایند.


به گزارش تولیدو به نقل از مهر، ثبت نام جهت شرکت در قرعه کشی ۲۵ هزار دستگاه خودرو از ساعت اولیه بامداد امروز شروع شده و برمبنای آن متقاضیان خرید خودرو که ضوابط ده گانه اعلامی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت را رعایت کرده باشند، می توانند در پروسه قرعه کشی شرکت کرده و منتظر اعلام نتیجه باشند. بر این اساس، بااینکه تا قبل از این هر یک از متقاضیان می بایست ۵۰ درصد وجه خودروی انتخابی خودرا به حساب اعلامی از طرف خودروسازان واریز نمایند، اما شب گذشته با دستور مستقیم سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت هر گونه وجه از طرف خودروسازان در پروسه ثبت نام متقاضیان ممنوع اعلام شده و تنها افرادی که در قرعه کشی حائز شرایط شناخته شده اند، می بایست ۱۰۰ درصد وجه خودروی خریداری شده را به حساب خودروسازان واریز نمایند. در واقع برمبنای دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت خودروسازان در هیچ یک از مراحل ثبت نام اجازه ندارند تا وجهی را از متقاضیان خرید خودرو دریافت نمایند. برمبنای سیاستگذاری های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی های به عمل آمده با خودروسازان، فروش ویژه ۲۵ هزار دستگاه خودرو شامل ۱۵ هزار دستگاه خودرو های گروه صنعتی ایران خودرو و ۱۰ هزار دستگاه خودرو های تولیدی گروه خودروسازی سایپا، در روزهای عید سعید فطر صورت خواهد پذیرفت. ضوابط ده گانه فروش خودرو
بر این اساس، حضور و ثبت نام در پروسه فروش خودروسازان مشروط به رعایت شرایط ده گانه ذیل است:
۱- با هر کدملی فقط امکان ثبت نام و خرید یک دستگاه خودرو از خودروسازان وجود دارد.
۲- مشتریانی که در ۳۶ ماه اخیر مبادرت به خرید خودرو از شرکت های خودروساز کرده اند، مجاز به ثبت نام نیستند.
۳- دارابودن گواهینامه رانندگی برای خریداران الزامی است.
۴- سن خریدار خودرو باید بالاتر از ۱۸ سال باشد و کد ملی، شماره تلفن همراه، مشخصات حساب بانکی، همه باید متعلق به شخص ثبت نام کننده باشد.
۵- افراد نباید پلاک خودرو فعال و نصب شده داشته باشند.
۶- خریدار خودرو، به هیچ عنوان حق فروش وکالتی خودرو را ندارد و خودروی فروخته شده قابل صلح نیست.
۷- چنانچه در راستی آزمایی مراحل فروش، تکمیل وجه، تحویل خودرو و حتی در بازه زمانی بعد از تحویل خودرو، مشخص شود که خریدار از ضوابط عدول کرده یا در پروسه ثبت نام صداقت نداشته است، خودروی وی توقیف و مطابق با قانون با آن برخورد می شود.
۸- هر خودروی صفر کیلومتری که در پروسه تحویل مشتری قرار می گیرد، حداکثر باید ظرف مدت سه ماه و بعد از تردد ۱۰۰۰ کیلومتری، جهت استفاده از گارانتی به نمایندگی های مجاز خدمات بعد از فروش خودروسازان مراجعه کند.
۹- مشتریان باید در ثبت شماره شبا خود در سایت فروش دقت نمایند، چونکه مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به فرد دیگر بر عهده ثبت نام کننده است؛ ضمن اینکه شماره شبای اعلامی حتما باید به نام خود متقاضی باشد؛ چونکه وجه برگشتی در صورت عدم موفقیت در قرعه کشی، تنها به شماره شبای اعلامی منطبق با نام فرد ثبت نام کننده واریز خواهد شد.
۱۰- سند خودرو تا یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.


منبع:

1399/03/07
19:50:34
5.0 / 5
2505
تگهای خبر: تولید , خدمات , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
تولیدو