شركت بازرگانی دولتی در واكنش به پیگیری های مهر

آمادگی خرید بدون محدودیت گندم كشاورزان را داریم

آمادگی خرید بدون محدودیت گندم كشاورزان را داریم

به گزارش تولیدو شركت بازرگانی دولتی ایران، از آمادگی برای خرید بدون محدودیت گندم مازاد بر نیاز كشاورزان به نرخ خرید تضمینی اطلاع داد و اعلام نمود: وجوه خرید گندم را نقدا و فوری پرداخت خواهیم كرد.


به گزارش تولیدو به نقل از مهر، شركت بازرگانی دولتی ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود: شركت بازرگانی دولتی ایران در جهت عمل به وظایف قانونی خود، همواره آماده خرید گندم تولیدی كشاورزان با نرخ تضمینی است. در این اطلاعیه آمده است: به اطّلاع كشاورزان پركار می رساند كه در سال جاری، پول گندم ها در كمترین زمان ممكن و ترجیحاً به روز پرداخت شده و برای خریدهای فعلی نیز، با همان رویه عمل خواهد شد.
در ادامه، شركت بازرگانی دولتی ایران خرید گندم را به صورت نقدی و بدون هیچ محدودیتی انجام خواهد داد؛ بنابراین ضمن اعلام آمادگی برای پذیرش محل های انباشت گندم، خواهان معرفی گندم مازاد بر نیاز كشاورزان است تا عملیات اجرایی خرید را به سرعت آغاز نماید.
به گزارش تولیدو به نقل از مهر خبرنگار، با جدی شدن مبحث واردات گندم از روسیه، رئیس بنیاد ملی گندمكاران امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اطلاع داده بود این تشكل با ارسال نامه ای رسمی به رئیس جمهور، اعلام نموده كه نیازی به واردات گندم نیست و كشاورزان می توانند طی مدت ۱۵ روز، كسری كشور را تأمین كنند.

1398/10/03
13:07:53
5.0 / 5
4516
تگهای خبر: تولید , خرید , شركت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
تولیدو