علوی: ایران خودرو به دنبال ارتقای سطح كیفیت خودرو ها و رقابت پذیری است

علوی: ایران خودرو به دنبال ارتقای سطح كیفیت خودرو ها و رقابت پذیری است

به گزارش تولیدو نایب رییس كمیسیون عمران مجلس با تاكید بر اینكه ایران خودرو باید هرچه سریع تر به تعهداتی كه به مردم داده است، عمل كند اظهار داشت: با عنایت به اراده امروز این كارخانه و طرح هایی كه دارد، می تواند از مشكلاتی كه حاصل سوء مدیریت های قبلی است عبور كند، اما در این راه همه بخش ها باید كمك كنند تا بتوانیم خودروهایی رقابتی در صنعت داخل تولید نماییم.


سید احسن علوی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بازدید اعضای كمیسیون عمران از ایران خودرو، بیان كرد: گروهی از كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از خط تولید شركت ایران خودرو بازدیدی به عمل آوردند. این شركت امروز با مشكلاتی روبه رو است و كمیسیون عمران بعنوان یك كمیسیون اصلی كه با صنعت در ارتباط می باشد در جریان این مشكلات قرار گرفت.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ایران خودرو امروز حدود ۶۰ هزار نیرو و بیشتر از ۵۰۰ هزار نفر قطعه ساز دارد. در این بازدید گزارش هایی عرضه شد؛ امیدواریم مدیر عامل جدید هرچه سریع تر به مطالبات مردم رسیدگی كند و خودرو های مردم را تحویل دهد.
نماینده مردم سنندج در مجلس خاطرنشان كرد: بازدیدی از محصولات جدید این كارخانه داشتیم كه دارای كیفیت خوبی بود و مقرر است كم كم به بازار ارائه شود. این كارخانه امروز حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهكار است. با عنایت به اراده امروز این كارخانه و طرح هایی كه دارد، می تواند از مشكلاتی كه حاصل سوء مدیریت های قبلی است عبور كند اما در این راه همه بخش ها باید كمك كنند تا بتوانیم خودروهایی رقابتی در صنعت داخل تولید نماییم.
وی ادامه داد: در این دیدار گزارشی از برنامه ها و طرح های این شركت برای ارتقای سطح كیفیت خودرو ها و رقابت پذیری آنان عرضه شد و بر این مورد تاكید شد كه باید به سمت تولید خودرو های رقابت پذیر حركت كرد. مجلس و دولت هم باید در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند تا این مسیر در خلال برنامه مشخص طی شود.
ایشان در ادامه تصریح كرد: امروز در حوادث جاده ای خودرو های داخلی نقش دارند كه مسؤلان كارخانه اذعان داشتند كه تمام تلاش خویش را برای ساخت خودروهایی مطابق با استانداردهای بین المللی می كنند. در مورد خدمات بعد از فروش و رقابت در صنعت خودروسازی داخلی هم بحث هایی انجام شد. باید به سمتی پیش برویم كه خودروهایی رقابت پذیر با خودرو های خارجی بسازیم.1398/07/17
21:58:12
5.0 / 5
4778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
تولیدو