استاندار مركزی خبر داد؛

قرارداد سهامدار شركت هپكو با دستور رئیس جمهور فسخ شد

قرارداد سهامدار شركت هپكو با دستور رئیس جمهور فسخ شد

به گزارش تولیدو استاندار مركزی اظهار داشت: با دستور رئیس جمهور و در جهت اقدام برای رفع مشكلات شركت هپكوی اراك، قرارداد سهامدار این شركت فسخ شد.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، سید علی آقازاده قبل از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی استان مركزی در اراك، تصریح كرد: وعده ما برای رفع مشكلات كارگری شركت هپكو تحقق پیدا كرده است به صورتی كه به پیشنهاد استان، نماینده ولی فقیه در استان و شورای تامین استان در خصوص فسخ قرار داد سهامدار عمده شركت هپكو، رئیس جمهور ظرف ۴۸ ساعت دستور فسخ این قرارداد را صادر كرد.
وی افزود: در چهار، پنج روز اخیر جلسات خوبی در جهت رفع مشكلات شركت هپكو در شهر تهران برگزار گردید و روز گذشته مسئولین به این نتیجه رسیدند كه قرارداد سهام دار عمده هپكو فسخ شود و انجام شد و امیدواریم ظرف یكی الی دو هفته آینده نحوه مدیریت سهام دولت در شركت هپكو مشخص و البته یك تا دو فرمول در این بخش وجود دارد كه امیدواریم با نهایی شدن آنها، اخبار خوبی را در این زمینه به مردم اطلاع دهیم.
استاندار مركزی اظهار نمود: امیدواریم در آستانه اربعین حقوق معوقه كارگران هپكو كه حق هم دارند، با هماهنگی سازمان خصوصی سازی و بانك مربوطه ظرف هفته آینده پرداخت گردد.
وی اظهار داشت: با فسخ قرارداد سهامدار شركت هپكو وارد فضا و جو بهتری خواهیم شد و چراغ تولید بار دیگر در هپكو، كارخانه تاریخی و افتخار صنعت ایران روشن می شود و از مسایل و مشكلاتی كه بهانه به دشمنان می دهد، جلوگیری خواهد شد.
آقازاده اظهار داشت: از رئیس جمهور و وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصی سازی قدردانی می نماییم. مدیریت جدید سازمان خصوصی سازی دارای دیدگاه مثبت است. این نوع مدیریت ها در سازمان های حساس مانند خصوصی سازی باید افزایش پیدا كند و امیدواریم مشكلات برخی دیگر از صنایع استان هم با این پیگیری ها و انسجام و وحدت رفع گردد.
استاندار مركزی در بخش دیگر سخنان خود افزود: در سال های اخیر شاهد افزایش كمیت و كیفیت خدمات موكب داران در مراسم اربعین بوده ایم و از استان مركزی انتظار می رود در میان استان های مطلوب از نظر عملكرد قرار گیرد.
آقازاده بیان كرد: امسال به علت لغو روادید شاهد استقبال و تردد بیشتر از سال قبل زایرین در مراسم اربعین خواهیم بود و در این زمینه ستاد اربعین استان همكاری لازم را برای ارائه خدمات به زائرین انجام دهد.
وی اظهار داشت: سال قبل با همكاری دفتر كنسولگری كشور عراق در استان، نزدیك به ۶۳ هزار روادید برای زوار اربعین حسینی صادر شد.
استاندار مركزی اظهار نمود: امسال با عنایت به ۶۳ موكب استان مركزی احتمال افزایش موكب تا روز اربعین همچنان ادامه دارد و نكته حائز اهمیت فعالیت دو موكب بانوان برای ارائه خدمات به بانوان در كنار دیگر مواكب است.
آقازاده ضمن تاكید بر آماده بودن مسئولین استان برای مراسم اربعین امسال اظهار داشت: ارائه خدمات به زوار مراسم در اربعین امسال نسبت به چند سال گذشته باید به یادماندنی باشد.
وی خاطرنشان كرد: امروز موكب داران نه تنها در اربعین بلكه مواقعی كه كشور به آنها نیاز داشته ارائه خدمات داشتند و شاهد ظهور یك اتفاق مردمی در موكب ها هستیم.
استاندار مركزی اظهار نمود: آنچه كه امروز سبب هراس دشمنان از اتحاد كشور ایران و عراق می شود، اربعین، محرم و عاشورا است.

1398/07/03
14:13:05
5.0 / 5
4121
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
تولیدو