وزیر نفت اعلام كرد

شرایط اقتصادی كشور سخت تر از زمان جنگ

شرایط اقتصادی كشور سخت تر از زمان جنگ

به گزارش تولیدو وزیر نفت با اشاره به اینكه حالا تمام تلاش دشمنان این است كه نگذارند نفت را بفروشیم و پول نفت را دریافت نماییم كه همین مساله شرایط را نسبت به زمان جنگ سخت تر كرده است، اظهار داشت: حالا شرایطی كه از نظر اقتصادی بر كشور حاكم است از زمان جنگ سخت تر شده به این علت كه ما در زمان جنگ نفت را بدون هیچ محدودیتی می فروختیم، پول حاصل از فروش نفت در بانك ها می رفت و هر چی می خواستیم می خریدیم.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، امروز (پنج شنبه) بیژن زنگنه در سی ویكمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی در وزارت جهاد كشاورزی با اشاره به اینكه حالا وزارت جهاد كشاورزی، وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت در واردات با مشكل مواجهه هستند، اضافه كرد: حالا مسؤلان با همان روحیه ای كار می كنند كه در زمان جنگ كار می كنند و من اسم این دوران را برای خودم آخرین نبرد گذاشته ام.
وزیر نفت اضافه كرد: این جنگ ما با آمریكا و رژیم صیهونیستی است. منافقین با حضورشان در كاخ سفید می خواهند باردیگر تجدید حضور كنند كه هیچ وقت به این اندازه در چهل سال پس از انقلاب در كاخ سفید نفوذ نداشته اند.
وی افزود: حالا عملیات منافقین به وسیله آمریكا پشتیبانی می شود، نسل جوان ما نمی دانند اینها چه كسانی هستند در حالیكه من و شما دیده ایم چه كارها كرده و چه وطن فروشی هایی كرده اند. ازاین رو این نبردی است كه باید مردانه بایستیم و سخت پایداری نماییم و بطور قطع خداوند هم با اتكای این تدبیری كه ما در همه امور داشته باشیم یار و یاور ما است.
زنگنه در انتها با اشاره به اینكه اولین باری كه با شما دوستان آشنا شدم ۳۰ سال داشتم در حالیكه حالا نزدیك به ۶۷ سال از سنم گذشته است، اضافه كرد: بسیاری از برادرانمان در جنگ شهید شدند، خیلی ها بر اثر جراحات و صدمات پس از جنگ به رحمت خدا رفتند و باقی برادرانمان هم اكنون هستند كه امیدواریم همه جزو آنهایی باشیم كه به برادرانمان بپیوندیم.
گفتنی است ؛ «بیژن زنگنه» وزیر نفت، «محمود حجتی» وزیر جهاد كشاورزی، «حجت الاسلام والمسلمین تقوی» نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد كشاورزی، مسؤلان لشگری و كشوری از چهره های حاضر در این مراسم هستند.1398/06/28
20:40:46
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: اقتصاد , خرید , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تولیدو