با ابلاغ وزیر صنعت

ستاد الحاق ایران به WTO باردیگر فعال شد

ستاد الحاق ایران به WTO باردیگر فعال شد

به گزارش تولیدو معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت از دستور وزیر صنعت برای پیگیری الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت اطلاع داد و اظهار داشت: ستاد الحاق باردیگر فعال گشته است.


به گزارش تولیدو به نقل از مهر، حمید زادبوم، معاون توسعه‌ی بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت در سومین جلسه كمیته كارشناسی شورایعالی توسعه صادرات غیر نفتی با اشاره به ابلاغ وزیر صنعت، معدن و تجارت به سازمان توسعه تجارت ایران در مورد فعال سازی ستاد الحاق ایران به WTO تصریح كرد: با همكاری دفتر همكاریهای چند جانبه‌ی وزارت امور خارجه، بزودی این ستاد با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط تشكیل خواهد شد.

در ادامه‌ی این جلسه، جهانگیر حبیبی، معاون اداری و مالی شركت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران با تشریح فرایند حضور ایران در اكسپو ۲۰۲۰ امارات اظهار داشت: در این اكسپو زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع به ایران اختصاص داده شده و پاویون كشورمان در كنار پاویون كشورهای فرانسه و مكزیك برپا خواهد شد.

ایشان در ادامه اختصاص ردیف بودجه به حضور در اكسپوها و همینطور ساخت نمونه‌ی پاویون ایران در زمینی كه به منظور برگزاری اكسپو در منطقه‌ی پرند اختصاص دارد، را پیشنهاد كرد. سپس مدیر كل دفتر آسیا و اقیانوسیه به ارائه‌ی گزارش در مورد توسعه‌ی تجارت با كشورهای هند، چین، افغانستان و پاكستان پرداخت.

1398/04/11
13:43:57
5.0 / 5
4128
تگهای خبر: بازار , دستگاه , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
تولیدو