حل مشكلات واحدهای تولیدی با جدیت پیگیری میگردد

حل مشكلات واحدهای تولیدی با جدیت پیگیری میگردد

تولیدو: قزوین – استاندار قزوین اظهار داشت: حل مشكلات واحدهای تولیدی را در 2 بخش استانی و ملی پیگیری كرده و برای رفع موانع تولید و صادرات استان تلاش می نماییم.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز یكشنبه در نشست با مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و كشاورزی كه با حضور مرتضی شهید زاده رییس هیات مدیره صندوق توسعه ملی در شهرك صنعتی كاسپین برگزار شد، اضافه كرد: حل بخشی از مشكلات واحدهای تولیدی استان به مراجع تصمیم گیر كشوری باز می گردد كه می توان مشكلات و پیشنهادها را به صورت مكتوب به دستگاه های مرتبط ارسال كرد.
وی اضافه كرد: بخشی دیگر از مشكلات واحدهای تولیدی قزوین مربوط به دستگاه های استانی است كه با طرح آنها در كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع آنها اقدام خواهد شد.
استاندار با اشاره به گلایه واحدهای تولیدی از بانك های عامل، اظهار داشت: بیشتر بانك های استان برای حل مشكلات واحدهای تولیدی و همكاری در این زمینه تمایل دارند اما متاسفانه تاخیر در ابلاغ بخشنامه ها از مركز مشكلاتی را به وجود آورده است.
وی اظهار داشت: امیدواریم با تاكید رییس هیات مدیره صندوق توسعه ملی این مشكل بانك ها هرچه سریعتر حل شده و گام های بلندی برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی استان برداشته شود.
استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی دارد.
6101


1397/08/27
23:55:33
5.0 / 5
5063
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
تولیدو