خودروهای داخلی چه كیفیتی دارند؟

خودروهای داخلی چه كیفیتی دارند؟

تولیدو: گزارش ارزیابی كیفی خودروهای سواری تولیدی در اسفند ماه ۱۳۹۶ منتشر گردید.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی كمتر از ۲۵ میلیون تومان، سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا دو ستاره كیفی كسب كرده است.

باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل سایپا ۱۳۱ پارس خودرو، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۱۱ همچنان در پایین ترین سطح كیفی قرار داشته و تنها یك ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهای ساندرو، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیك، پژو ۲۰۷ اتوماتیك و پارس تندر چهار ستاره كیفی را كسب كرده اند.

خودروهای تندر ۹۰، رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶ صندوق دار و پژو ۲۰۶ هم دارای سه ستاره كیفی هستند. نیو ام وی ام ۳۱۵، دنا، دانگ فنگ H۳۰، پژو پارس، پژو ۴۰۵، تیبا هاچ بك، تیبا، ساینا، سورن و سمند هم دو ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروی B۳۰ چهار ستاره كیفی را كسب كرده است. چانگان CS۳۵، آریزو ۵ و برلیانس H۳۳۰ هم دارای سه ستاره كیفی هستند. لیفان ایكس ۶۰ اتوماتیك هم دو ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده است.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، سراتو و هیوندای آی ۲۰ چهار ستاره كیفی را كسب كرده اند. خودروهای تیگو ۵، جك S۵ و هایما S۷ اتوماتیك هم دارای سه ستاره كیفی هستند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز، سه خودروی قرار گرفته در این گروه شامل پژو ۲۰۰۸، نیو مزدا ۳ و سوزوكی گراندویتارا چهار ستاره از پنج ستاره كیفی را كسب كرده اند.

در مدل ارزیابی كیفیت خودروهای داخلی، این محصولات بسته به كیفیت خود یك تا پنج ستاره كسب می كنند. یك ستاره پایین ترین سطح كیفی و پنج ستاره بالاترین سطح كیفی را نشان داده است.
1397/01/26
14:41:45
5.0 / 5
5194
تگهای خبر: خودرو , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
تولیدو