ایالت فالتس آلمان خواهان توسعه روابط تجاری با البرز

ایالت فالتس آلمان خواهان توسعه روابط تجاری با البرز

تولیدو: كرج- مدیركل نوآوری وزارت اقتصاد ایالت راینلاند – فالتس آلمان اظهار داشت كه این ایالت خواستار توسعه و تعاملات بیشتر در زمینه های مختلف اقتصادی با استان البرز است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا، جو وینگارتن در نشست مشترك هیئت تجاری كشور آلمان با فعالان اقتصادی استان البرز كه بامداد دوشنبه در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی البرز برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی به واسطه حضور در ایران، اظهار نمود: در بازدید از نمایشگاه توانمندی تولیدی، صنعتی و خدماتی استان البرز كه در اتاق بازرگانی این استان جانمایی شده است، تحت تاثیر ظرفیت های ویژه این استان قرار گرفتیم.
وی با اشاره به اینكه در این نمایشگاه آثار صنعتی، صنایع شیمیایی و ماشین سازی تولیدی در استان به نمایش گذاشته شده است، اضافه كرد: علاقه مند به ایجاد روابط اقتصادی بین ایران و آلمان همچون استان توانمند البرز هستیم.
وی بیان كرد: علاقه زیادی برای تولید روابط تجاری بین ایران و آلمان وجود دارد، بنابراین درصدد توسعه روابط تجاری خود با ایران هستیم.
جو وینگارتن با تاكید بر اینكه هم جهت با سیاست اتحادیه اروپا حركت می نماییم، تصریح كرد: برجام امضا شده مبنای خوبی برای شكل گیری آینده تجاری دو كشور ایران و آلمان خواهد بود، تحریم های صورت گرفته ضد ایران را به دید انتقادی می نگریم و مایل هستیم اهرم های تجاری خوبی بین دو كشور تولید شود.
مدیركل اداره نوآوری و دیجیتال سازی ایالت راینالد فالتس آلمان خاطرنشان كرد: در تلاش هستیم برای جهان بزرگ سیاست، روابط تجاری بین دو استان راینالد فالتس و البرز را توسعه بخشیم و به دنبال همیاری و شریك متقابل هستیم.
7411/1535


1396/12/07
16:47:54
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
تولیدو