میوه شب عید مردم استان اردبیل ذخیره سازی شد

میوه شب عید مردم استان اردبیل ذخیره سازی شد

تولیدو: اردبیل - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل اظهار داشت: میوه های مورد نیاز مردم در شب عید در سردخانه های این استان به اندازه كافی ذخیره سازی شده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا، بهمن حسین زاده روز پنجشنبه در بازدید از تعدادی از سردخانه های نگهداری میوه شب عید استان اضافه كرد:
این میوه ها اعم از سیب و پرتغال در سردخانه های مجهز استان نگهداری می گردد و بنابراین هیچ نگرانی در زمینه تامین میوه شب عید امسال وجود ندارد.
او اظهار داشت: اصول فنی و تخصصی در نگهداری میوه های شب عید رعایت می گردد و كارشناسان فنی سازمان جهاد كشاورزی و تعاون روستایی استان به طور مرتبط و منظم از این سردخانه ها بازدید و نكات فنی را به مسئولان و مدیران سردخانه ها منتقل می كنند.
او اظهار نمود: برنامه ریزی مسئولان استان بر این اصل استوار است كه میوه های نگهداری شده تا زمان مصرف از كیفیت مطلوب و مشتری پسند برخوردار باشند.
وی اضافه كرد: میوه پرتقال از استان مازندران خریداری شده و در تمام مراحل خرید و تحویل كارشناسان فنی باغبانی بدقت مراحل را تحت نظر داشتند تا میوه های تحویلی به استان از هر لحاظ از كیفیت و بازار پسندی مطلوبی برخوردار باشد.
وی اظهار داشت: سیب درختی هم از شهرستان مشگین شهر خریداری شده و به جهت اینكه میوه های خریداری شده با قیمت مناسب به دست مردم برسد میوه ها به صورت مستقیم از باغداران این شهرستان خریداری شده و اجازه واسطه گری در خرید میوه شب عید استان را به هیچ كس نداده ایم.
6018/6016


1396/12/04
11:22:34
5.0 / 5
4683
تگهای خبر: اقتصاد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
تولیدو