تحویل برق به صنایع در تابستان چگونه بود؟

تحویل برق به صنایع در تابستان چگونه بود؟

به گزارش تولیدو، سخنگوی صنعت برق با اعلان اینکه صنایع برای دریافت برق به 3 گروه تقسیم شدند، اظهار داشت: رشد مصرف انرژی کلیه صنایع کشور از شروع خرداد تا حالا 11.5 درصد بوده است.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، مصطفی رجبی مشهدی گفت: امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد ۱۱.۵ درصدی میزان انرژی تحویلی به صنایع بزرگ را داشتیم.
سخنگوی صنعت برق اضافه کرد: امسال یک برنامه برای صنایع متوسط و کوچک تنظیم کردیم که صنایع به ۳ گروه تقسیم شدند. گروه الف شامل کارگاه های صنفی و صنعتی هستند که حدود ۵۸۰ هزار واحد صنعتی را شامل می شود و هیچ محدودیتی در مصرف برق ندارند و این بخش از صنایع، ۹۲ درصد از مشترکان صنعتی را می سازند.
بر اساس اعلام وزارت نیرو، وی اظهار داشت: گروه دوم و در بخش شهرک های صنعتی که با توافق با آنها یک روز در هفته را برای آنها در نظر گرفتیم که در برنامه مدیریت مصرف مشارکت کنند و این یک روز را نیز می توانند با جابه جایی شیفت یا در روز تعطیل جبران کنند.
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران اشاره کرد: برای گروه سوم که ۳۰۲ واحد صنعتی انرژی بر کشور هستند طبق توافقی که با وزارت صمت داشتیم برنامه ریزی شده مطابق با نیاز بازار، میزان تقاضا و مباحث قیمتی، میزان برق آنها تامین شود که حالا طبق برنامه پیش می رود.
سخنگوی صنعت برق درباب میزان انرژی تحویلی به صنایع انرژی بر کشور اظهار داشت: فولادی ها حدود ۱۳ درصد، مس و آلومینیوم حدود ۱۱ درصد و سیمانی ها حدود ۸ درصد در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد داشتند و از آنها برای همکاری خوب با صنعت برق قدردانی می نماییم.

1402/05/20
02:39:27
5.0 / 5
263
تگهای خبر: بازار , شركت , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان تولیدو
تولیدو