بارگیری بیشتر از ۱۰۰ هزار تن کنجاله سویا

بارگیری بیشتر از ۱۰۰ هزار تن کنجاله سویا

به گزارش تولیدو مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز بارگیری بیشتر از ۱۰۰ هزار تن کنجاله سویای وارداتی از مبدا بندر امام خمینی از ساعت ۱۴ امروز اطلاع داد.به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا محسن سلامی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد با اشاره به اینکه بارگیری بیشتر از ۱۰۰ هزارتن کنجاله سویای وارداتی از مبدا بندر امام خمینی از ساعت ۱۴ امروز آغاز شد، اظهار داشت: هم اکنون بیشتر از ۵۰۰ هزار تن نهاده در بنادر کشور آماده توزیع است که بمحض ترخیص، عملیات حمل آن صورت خواهد گرفت.

وی افزود: همینطور شرکت پشتیبانی امور دام به دستور مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی به سبب پشتیبانی از تولید درحال کارسازی واردات بیشتر از یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن نهاده است که بمحض ورود، ترخیص و بارگیری تحویل تولیدکنندگان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در پاسخ به این سؤال که بخش خصوصی در واردات چه نقشی دارند، اظهار داشت: اتحادیه ها بسته به نیازشان این اختیار را دارند که با ثبت سفارش نسبت به واردات اقدام نمایند. براساس اعلام مدیرعامل اتحادیه دامداران حدود ۳۰ هزارتن ذرت وارداتی از بنادر شمالی کشور درحال ترخیص، بارگیری و تحویل است.

سلامی خاطرنشان کرد: شرکت پشتیبانی امور دام در ۴ روز گذشته هم درحال ترخیص نهاده از بنادر بود و در چند روز گذشته بیشتر از ۱۰۰ هزارتن نهاده ترخیص و تحویل تولیدکنندگان شده است.

او در آخر اظهار داشت: فرایند واردات و بارگیری بی وقفه در حال انجام می باشد. روزانه بین ۲۵ تا ۳۰ هزار تن نهاده بارگیری می نماییم و به تمام متقاضیان که خرید را انجام داده اند، تحویل داده می شود.
1401/03/17
11:47:38
5.0 / 5
196
تگهای خبر: تولید , خرید , شركت , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
تولیدو