گروه خودروسازی سایپا پیشتاز در رنگ خودرو

گروه خودروسازی سایپا پیشتاز در رنگ خودرو

تولیدو: ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا کاملا استاندارد و حتی بالاتر از اعداد مصوب و تکلیف شده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا همیشه در بخش رنگ خودرو پیشتاز بوده و در رنگ آمیزی بدنه های تولید از ربات های پیشرفته و رنگ های پایه آب و حلال مطابق با آخرین فناوری روز صنعت خودروسازی استفاده می نماید.
گروه خودروسازی سایپا اهتمام و تلاش نموده که با هدف ارتقای کیفیت، تمام استانداردهای مربوط به تولید خودرو را رعایت کند و حتی فراتر از استانداردهای محول شده، حرکت نماید. حوزه رنگ نیز از این قاعده استثنا نیست به شکلی که این مجموعه ضمن استفاده از بهترین نوع رنگ، ضخامت لایه های رنگی را بطور کامل رعایت کرده است.
ضخامت رنگ خودرو در محصولات سایپا بصورت روزانه و مستمر در هر شیفت کنترل می شود و گزارش ها، بصورت مستند وجود دارد. بدین جهت تمام اقدام های که در این خصوص انجام می شود برمبنای اصول و قواعدی است که تمام خودروسازان جهانی دنبال می کنند.
با توجه به اطمینان از وضعیت رنگ محصولات سایپا، این مهم (رنگ خودروها) در محصولات سایپا بین ۳ تا ۵ سال گارانتی دارد، پس تمام مشتریان این مجموعه می توانند به رنگ خودرو های خود اطمینان کامل داشته باشند.
تاکید می شود ضخامت قابل قبول رنگ خودرو ها مطابق با استانداردهای روز دنیا بین ۸۰ تا ۱۴۰ میکرون است که این ضخامت از بخش های رنگ ED، آستر، رویه و کلر تشکیل شده است، از آنجائیکه گروه خودروسازی سایپا در این عرصه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است، در تمام محصولات ضخامت رنگ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون است.
شایان ذکر است فیلمی در فضای مجازی انتشار یافته که در آن، ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا، زیر سوال رفته است. توضیحات یاد شده گواه آنست که ادعاها نسبت به پایین بودن ضخامت رنگ محصولات سایپا به هیچ عنوان حقیقت ندارد.


منبع:

1401/01/25
13:10:53
5.0 / 5
177
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
تولیدو