معاون علمی رییس جمهور خبر داد

به انتها رسیدن پروژه های مقابله با تحریم ها تا آخر عمر دولت

به انتها رسیدن پروژه های مقابله با تحریم ها تا آخر عمر دولت

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از اتمام طرح های مقابله با تحریم ها تا اختتام دولت آگاهی داد و اظهار داشت: علاوه بر آن برخی طرح های کلان نیز تا اختتام دولت به نتیجه خواهد رسید.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی و افتتاح مراکز نوآوری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که با حضور رئیس دانشگاه تهران و رئیس پارک علم و فناوری این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اقدامات دانشگاه تهران در حوزه نوآوری، اظهار داشت: اتفاقات خوبی دراین زمینه در اطراف دانشگاه رخ داده است.
وی "شهر دانش" را یکی از اقدامات این دانشگاه در حوزه علم و فناوری نام برد و تصریح کرد: اجرای این پروژه از طرف دانشگاه تهران بصورت جدی مورد پیگیری قرار گرفته است و معاونت علمی با تمام قدرت از این پروژه حمایت می کند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اضافه کرد: تعداد شرکت های دانش بنیان در این دانشگاه رو به افزایش است و امروز در این برنامه تلاش می شود که این روند جهش قابل توجهی داشته باشد.
وی درباب تحریم ها و اولویت های معاونت علمی دراین زمینه اظهار داشت: از آنجایی که کشور همچنان درگیر تحریم ها است، بدین جهت بحث تحریم ها در اولویت ما نیز قرار دارد و بر این اساس پروژه هایی که از سال قبل در امتداد رفع تحریم در دستور کار قرار داشته است، تا اختتام دولت خیلی از این طرح ها به نتیجه خواهد رسید.
معاون علمی وفناوری رئیس جمهور افزود: علاوه بر آن پروژه های کلان معاونت علمی که پروسه کمی تا رسیدن به تجاری سازی را در پیش رو دارند، پیگیری خواهند شد.
وی با تاکید بر اینکه این پروژه ها تا اختتام دولت به نتیجه خواهند رسید، اظهار نمود: پروژه متروی ملی، برقی سازی حمل و نقل و آموزش همچون این پروژه های کلان است.
معاون علمی وفناوری رئیس جمهور اضافه کرد: امسال بطور خاص تمرکز ما در حوزه آموزش است و در این راستا تمام پلت فرم های آموزش و ایده های جدید در زمینه تحول آموزش جزو اولویت های ما است و مورد حمایت قرار می گیرند.
ستاری افزود: همانند سالهای گذشته این پروژه ها در معاونت پیگیری می شود و خوشبختانه بودجه معاونت با اهتمام دولت و مجلس مناسب می باشد.1400/01/16
00:09:11
5.0 / 5
761
تگهای خبر: آموزش , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
تولیدو