استاندار تهران اعلام كرد:

تكلیف شركت پخش فرآورده های نفتی به تامین سوخت استاندارد كارخانه های سیمان

تكلیف شركت پخش فرآورده های نفتی به تامین سوخت استاندارد كارخانه های سیمان

تولیدو: در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، تکلیف شد شرکت پخش فرآورده های نفتی نسبت به تامین سوخت استاندارد کارخانه های سیمان اقدام نماید.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، اظهار داشت: تمام اهتمام وتلاش استانداری تهران این بود که در عین حال این که به تامین برق اقدام نماییم، نسبت به تامین گاز و برق کارخانه های تولید سیمان استان نیز اقدام نماییم.
وی ادامه داد: سوخت مازوت کلا غیر استاندارد است و شرکت پخش فرآورده های نفتی مکلف است تا سوخت مناسب را به کارخانه های تولید سیمان تحویل دهد. البته کارخانه های سیمان نیز باید با دقت مبادرت به ذخیره سازی سوخت مناسب کنند و نمایندگان حفاظت محیط زیست استان نیز باید با نظارت دقیق مانع از استفاده سوخت مازوت که یکی از منابع آلاینده هوای تهران است، شوند.
وی افزود: تمام هنر ما این بود که در زمستان قطعی برق نداشته باشیم و اگر در مناطقی از استان با قطعی مواجه بودیم نیروگاه ها و کارخانه ها از سوخت یورو ۴ و استاندارد استفاده می کردند.
وی اشاره کرد: هم اکنون نیازمند افزایش تولیدات سیمان که موتور محرک پروژه های عمرانی استان تهران است، هستیم که توقف یک ماه در پروژه های عمرانی را جبران نماییم. کیفیت سوخت مازوت، غیر استاندارد است و البته مشکلات صاحبان صنایع سیمان را در مراجع بالاتر پیگیری می نماییم.
منبع:

1399/11/26
11:43:29
0.0 / 5
894
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تولیدو
تولیدو