با حضور معاون اول رئیس جمهور و برای اولین بار در كشور؛

مدال افتخار ملی صادرات به ذوب آهن اصفهان رسید

مدال افتخار ملی صادرات به ذوب آهن اصفهان رسید

به گزارش تولیدو ذوب آهن اصفهان بعنوان تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال ۱۳۹۹ (بالاترین نشان صادرات کشور) در آیین تجلیل از صادرکنندگان کشوری انتخاب گردید.



به گزارش تولیدو به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان بعنوان تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال ۱۳۹۹ (بالاترین نشان صادرات کشور) انتخاب و منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت، لوح و تندیس ویژه این مراسم را از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت ۲۲ دیماه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشاورزی ایران دریافت کرد.
در این رابطه منصور یزدی زاده اظهار داشت: ضمن تبریک کسب این توفیق پرارزش به تمامی تلاشگران ذوب آهن و مجموعه فولاد کشور، عوامل انتخاب این شرکت شامل تداوم رشد صادرات، افزایش تعداد بازارهای هدف صادراتی، افزایش صادرات محصولات فولادی به کشورهای منطقه، آفریقایی، آسیای جنوب شرقی، حفظ کیفیت برتر محصولات، برگشت بالغ بر ۱۰۰ درصد ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور، ثبت جهانی برند و لوگوی ذوب آهن اصفهان ESCO، ZOBESCO می شود.
مدیرعامل ذوب آهن ضمن اشاره به رشد تولید محصولات ساختمانی در کشور اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان دو هدف عمده را مد نظر دارد که شامل تولید محصولات صنعتی جدید همچون تولید ریل ملی و توسعه شبکه ریلی کشور و همینطور توسعه بازارهای صادراتی است که تمامی تلاشگران ذوب آهن در دستیابی به این دو هدف، نقش آفرین اصلی هستند و هم اکنون هم صادرات ریل که تا سال قبل واردکننده آن بودیم شروع شده است.
وی در مورد موانع توسعه صادرات اظهار داشت: در این خصوص با چالش هایی مواجه هستیم که در ارتباط با تحریم های ظالمانه استکبار و بعضاً هم برخی مشکلات داخلی هستیم که به لطف خدا امید است با همت و همدلی همه مسئولین این موانع برطرف گردد و رشد و شکوفایی اقتصادی و اقتدار بیشتر از پیش ایران اسلامی را در عرصه های جهانی شاهد باشیم.
یزدی زاده اضافه کرد: این شرکت تابحال هفت بار در سال های ۱۳۸۰- ۱۳۸۵- ۱۳۸۸- ۱۳۹۱- ۱۳۹۲- ۱۳۹۵-۱۳۹۷ صادرکننده نمونه ملی کشور و در سال ۱۳۹۳ هم صادرکننده ممتاز کشور شده بود.

1399/10/23
12:47:55
0.0 / 5
897
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
تولیدو