مدیرعامل ایران خودرو دیزل خبر داد

ارتقای كیفی سه محصول تجاری ایران خودرو

ارتقای كیفی سه محصول تجاری ایران خودرو

به گزارش تولیدو مدیرعامل ایران خودرو دیزل اظهار داشت: ایران خودرو دیزل امسال توانست علاوه بر تحقق شعار جهش تولید سطح کیفیت سه محصول خویش را ارتقا دهد.به گزارش تولیدو به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، جواد توسلی مهر عنوان کرد: ایران خودرو دیزل امسال توانست علاوه بر تحقق شعار جهش تولید سطح کیفیت سه محصول خویش را ارتقا دهد. محصولاتی نظیر کامیون واگن هود با افزایش سطح کیفی از دو به سه ستاره، کشنده فوتون از سه به چهار ستاره و هم مینی بوس آریان از دو به سه ستاره، موفق شدند کارنامه این شرکت را در سال جهش تولید درخشان کنند.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل ضمن اشاره به تعهد حدود دو هزار میلیارد تومانی ایران خودرو دیزل به بازار، اظهار داشت: هم اکنون ۱۵۰۰ دستگاه واگن هود، ۲۱۵ دستگاه اتوبوس و تعدادی مینی بوس و ون در برنامه تولید قرار دارد. در هشت ماهه گذشته هم حدود ۷۵۰ دستگاه واگن هود ساخته شده است. برای اجرای تعهداتی که موعد تحویل آنها تا انتهای سال جاری است، باید رشد ۴۰۰ درصدی را در تولیداتمان محقق نماییم.
وی با بیان اینکه با انسجامی که میان تمامی کارکنان دیزل ایجاد شده، در آذرماه سال جاری ۳۵۸ دستگاه واگن هود تولید شد، بیان نمود: این رقم تقریباً برابر با ۵۰ درصد تولید این محصول در هشت ماهه گذشته بوده و جهش بزرگی است که در ایران خودرو دیزل اتفاق افتاده است.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل ضمن اشاره به این که تولید اتوبوس که برای هشت سال متوقف شده بود، از آذرماه سال قبل مجدداً راه اندازی و تولید این محصول از سر گرفته شده است، عنوان کرد: به دنبال این اقدام که از سال قبل برنامه ریزی آن آغاز و در تیرماه سال جاری محقق شد، تعهدات قابل توجهی در حوزه اتوبوس شهری به وجود آمد. این اتفاق باعث شد تا هم ایران خودرو دیزل رونق اقتصادی را تجربه کند و هم در بین تولید کنندگان داخلی سرآمد شود.
وی با بیان اینکه تولید ایران خودرو دیزل در حوزه اتوبوس، نسبت به رقبای خود از وضعیت بهتری برخوردار است، تصریح کرد: تابحال سفارش تولید حدود ۶۴۸ دستگاه اتوبوس را دریافت کرده ایم. از این تعداد ۲۱۵ دستگاه تا آخر سال تحویل می شود. هم اکنون هم حدود ۸۵ دستگاه از این تعداد تولید و ۷۹ دستگاه هم تجاری سازی و برخی از آنها به سازمان شهرداری ها و دهیاری های شهرهای مختلف کشور ازجمله تهران تحویل شده است.
توسلی مهر با بیان اینکه در سال آینده با برنامه ریزی های صورت گرفته، تولید روزانه اتوبوس نسبت به سال جاری حدود ۱۰۰ درصد رشد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در حوزه خودرو های کاربردی و سفارشی نیز، برای تولید آمبولانس مذاکرات خوبی با سازمان اورژانس کشور داشتیم که بر مبنای آن مقرر شده است تا نیاز حدود دو هزار و ۱۰۰ دستگاه آمبولانس این سازمان را تأمین نماییم. هم چنین مذاکرات تولید ۲۰ دستگاه بیمارستان سیار برای یکی از مراکز درمانی انجام گرفته و در حال پیگیری برای تنظیم و عقد قرارداد آن هستیم.


منبع:

1399/10/09
23:49:29
5.0 / 5
679
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
تولیدو