مدیرعامل شركت ملی صنایع مس اعلام كرد

رشد ۱۶ درصدی تولید آند نسبت به زمان مشابه سال قبل

رشد ۱۶ درصدی تولید آند نسبت به زمان مشابه سال قبل

به گزارش تولیدو مدیرعامل شركت ملی صنایع مس ایران اظهار داشت: تا اختتام آبان ماه سال 99، 235 هزار و 400 تن آند و 183 هزار و 300تن كاتد مس تولید كردیم كه نسبت به برنامه امسال به ترتیب رشد 9 و 6 درصدی را نشان میدهد.به گزارش تولیدو به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، سعدمحمدی عنوان کرد: تا اختتام آبان ماه سال ۱۳۹۹، شرکت ملی صنایع مس ایران ۲۳۵ هزار و ۴۰۰ تن آند و ۱۸۳ هزار و ۳۰۰ تن کاتد مس تولید کرده است که نسبت به برنامه امسال به ترتیب رشد ۹ و ۶ درصدی را نشان داده است. همین طور بررسی و مقایسه آمار تولید آند شرکت مس در هشت ماهه امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه نشان داده است که شرکت مس با رشد ۱۶ درصدی ۳۱ هزار و ۵۹۴ تن بیشتر آند تولید کرده است.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه در تولید کاتد هم، مقایسه ۸ ماهه نخست امسال با زمان مشابه سال قبل نشان دهنده رشد ۶ درصدی است، اظهار داشت: شرکت مس در مجموع در مقایسه با مدت زمان مشابه ۱۰ هزار تن بیشتر کاتد تولید کرده است.
سعدمحمدی با بیان اینکه شرکت مس در این بازه زمانی در تولید کنسانتره مس نیز از برنامه جلوتر بوده است، عنوان کرد: طی این مدت، شرکت مس ۸۰۴ هزار و ۴۷۹ تن کنسانتره مس تولید کرده است که نسبت به برنامه تعریف شده‌ی ۷۶۱ هزار و ۲۲۵ تنی، رشد ۶ درصدی نشان داده است.
وی افزود: بطور کلی تولید کنسانتره مس در مجتمع های سه گانه سرچشمه، شهربابک و سونگون تا اختتام آبان ماه سال ۱۳۹۹، تحقق ۷۱ درصدی نسبت به برنامه سال پیش بینی شده داشته است.
سعدمحمدی با بیان اینکه شرکت مس در این بازه زمانی شاهد رشد ۴ درصدی در تولید مس محتوای کنسانتره بوده است بیان کرد: از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه شرکت مس در مجموع ۱۸۸ هزار و ۸۴۸ تن مس محتوای معدنی تولید کرده است.
مدیرعامل شرکت مس در ادامه به میزان تولید مس محتوی معدنی شرکت مس اشاره نمود و اظهار داشت: در هشت ماهه ابتدایی امسال این شرکت در مجموع ۱۹۵ هزار و ۲۳۱ تن مس محتوی معدنی تولید کرده است که در مقایسه با برنامه رشد ۳ درصدی داشته است.
سعدمحمدی بیان کرد: شرکت مس در این بازه زمانی، درمجموع ۱۱۷ میلیون و ۹۹۴ هزار تن سنگ معدن استخراج کرده است که نسبت به برنامه ۱۱۴ میلیون و ۹۶۲ هزار تنی امسال ۳ درصد رشد داشته است.
وی افزود: همین طور شرکت مس در هشت ماهه اول امسال، ۳۵ میلیون و ۶۸۵ هزار تن سنگ سولفور برداشت کرده است که ۳ درصد از برنامه در نظر گرفته برای برداشت سنگ سولفور جلوتر است.


منبع:

1399/09/08
13:14:19
5.0 / 5
1193
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
تولیدو