دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا:

آمریكا تنها ابرقدرت جهان نیست

آمریكا تنها ابرقدرت جهان نیست

به گزارش تولیدو از گیلان دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا با اشاره به تلاش غرب برای اعمال فشار حداكثری مقابل ملت ها و دولت های مستقل جهان اظهار داشت: امروز دیگر آمریكا تنها ابرقدرت جهان نیست بلكه یك قدرت در كنار سایر قدرت های نوظهور جهانی است.


سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان و سرلشکر رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا امشب با یکدیگر ملاقات و گفتگو کردند.
سرلشکر رحیم صفوی در این جلسه صمیمانه با اشاره به موقعیت راهبردی و ویژه استان گیلان اظهار نمود: این استان به سبب همجواری با کشورهای همسایه و دسترسی به دریای خزر نقش موثری در توسعه صنعت صادرات کشور دارد.
وی گردشگری را یکی از ظرفیت های مهم و اثرگذار استان گیلان دانست و اظهار داشت: توجه ویژه به ظرفیت های داخلی سبب می شود تا بتوانیم طی ۲۵ سال آینده مازاد تولیدات خودرا به کشورهای همسایه صادر نماییم.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به تلاش غرب برای اعمال فشار حداکثری مقابل ملت ها و دولت های مستقل جهان اشاره کرد: امروز دیگر آمریکا تنها ابرقدرت جهان نیست بلکه یک قدرت در کنار سایر قدرت های نوظهور جهانی است.
فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم توجه مسئولان استان گیلان بر لزوم استفاده از ظرفیت های این استان اظهار نمود: مواهب الهی بسیاری در استان گیلان وجود دارد که بهره مندی از آنها می تواند سبب توسعه این استان و به تبع آن کشور شود.
سردار عبدالله پور صادرات را یکی از عوامل مهم در توسعه اقتصادی کشور دانست و اشاره کرد: بهره مندی از ظرفیت های صادراتی کشور، گستردش پیچیدگی اقتصادی و کوشش برای موفقیت بیشتر در دیپلماسی اقتصادی زمینه گسترش انقلاب اسلامی در جهان را فراهم می آورد.
منبع:

1399/08/30
22:15:57
5.0 / 5
1214
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صادرات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
تولیدو