تقدیر بانك مركزی از نقش ذوب آهن در بازگشت منابع ارزی

تقدیر بانك مركزی از نقش ذوب آهن در بازگشت منابع ارزی

تولیدو: بانك مركزی از نقش ذوب آهن اصفهان در صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی قدردانی نمود.به گزارش تولیدو به نقل از ذوب آهن اصفهان، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اهدا لوح سپاس به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، از نقش این شرکت در صادرات غیرنفتی، ایجاد درآمدهای ارزی جهت تامین نیازهای وارداتی، حفظ تولید، اشتغال، استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصادی کشور تشکر و قدردانی کرد.
متن این لوح سپاس بدین شرح است:
جناب آقای مهندس یزدی زاده
مدیرعامل محترم شرکت ذوب آهن اصفهان
تولید و صادرات غیرنفتی نقش معناداری در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز و بخش های واقعی و مالی اقتصاد دارد. در این خصوص باتوجه به وضعیت کلان اقتصادی و غیر اقتصادی کشور از یک سو و وضع شدیدترین و بی سابقه ترین تحریم های بین المللی مقابل کشور ایران، خصوصاً در بخش های بانکی و نفت، از طرف دیگر، نقش صادرکنندگان غیر نفتی در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار حائز اهمیت می باشد.
از این رو نظر به اینکه در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی، طی سال های اخیر نسبت به صادرات غیر نفتی و ایجاد درآمدهای ارزی جهت تامین نیازهای وارداتی کشور اقدام نموده اید، بدین وسیله از کوشش های جنابعالی در جهت حفظ تولید، اشتغال، استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصادی کشور تشکر و قدردانی می شود و به این مناسبت لوح سپاس به حضورتان تقدیم می شود. امید است همیشه در تولید، ایجاد و حفظ اشتغال، سرمایه گذاری و صادرات غیر نفتی پیروز و سربلند باشید.
عبدالناصر همتی
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایرانمنبع:

1399/08/03
23:57:41
5.0 / 5
1890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
تولیدو