بهره مندی فناوران در 4 سطح از خدمات بیمه درمانی

بهره مندی فناوران در 4 سطح از خدمات بیمه درمانی

از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسته خدمات بیمه درمانی برای شركت های دانش بنیان در ۴ دسته در نظر گرفته شده است و متقاضیان تا ۱۵ مهر ماه فرصت دارند تا كاركنان شركت و والدین خویش را برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام كنند.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، در جهت گسترش بیمه در بین فعالان فناور زیست بوم نوآوری کشور شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق می توانند در چهار سطح مختلف از خدمات بیمه شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند شوند. متقاضیان تا ۱۵ مهر ماه فرصت دارند تا کارکنان شرکت و والدین خویش را برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام کنند.
فعالان زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور شامل شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور و همینطور شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری می توانند از این بسته خدمتی استفاده کنند.
بر طبق این طرح کارکنان این شرکت ها علاوه بر همسر و فرزندان، می توانند والدین خویش را هم تا سقف ۷۰ سال بیمه کنند و از خدمات درمانی شامل هزینه های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه های پاراکلینیکی و دندانپزشکی بهره مند شوند. اجرای این طرح، مشکل محدودیت ۵۰ نفر پرسنل برای شرکت های طرف قرارداد را ندارد.
در طرح ویژه این بسته خدمتی مجموع تعهدات برای هزینه های بیمارستانی و جراحی های مهم، در دو سرفصل ۵۰ و ۱۰۰ و در مجموع ۱۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، علاوه بر این خدمات درمانی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخش های مختلف وابسته به این معاونت، خدمات بیمه ای مختلفی را در حوزه هایی مانند بازرگانی و تأمین اجتماعی به شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور عرضه می کنند. اخیراً هم یک شعبه تأمین اجتماعی ویژه شرکت های دانش بنیان تاسیس شد. بر مبنای قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه ایران نیز، شرکت های دانش بنیان می توانند از برخی بسته های ویژه بیمه ای این شرکت بهره مند شوند.
منبع:

1399/07/01
15:01:46
5.0 / 5
1533
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
تولیدو