دستور هفتگی مجلس

وزیر كشاورزی برای پاسخ به سوالات نمایندگان به مجلس می رود

وزیر كشاورزی برای پاسخ به سوالات نمایندگان به مجلس می رود

تولیدو: بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان برای تشكیل كمیسیون ویژه باشگاه تحریمی ها و پاسخ وزیر جهاد كشاورزی به سوالات نمایندگان در دستور كار هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هفته آینده پس از تعطیلی دو هفته ای جهت سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه، برگزار می گردد.
بررسی ایرادات شورای نگهبان در دو لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان و همین طور عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه های کاربردی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
همین طور نمایندگان ایرادات شورای نگهبان در چند طرح و لایحه را مورد بررسی قرار می دهند که شامل طرح پشتیبانی از تاسیس و تقویت موسسات و مراکز آموزش عالی غیردولتی، طرح یک فوریتی اصلاح ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری، طرح تنظیم بعضی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی و طرح لیست قوانین و احکام نامعتبر حوزه محیط زیست است.
وزیر جهاد کشاورزی نیز در روز چهارشنبه هفته آینده برای پاسخ به سوال علی خضریان نماینده مردم تهران و تعداد دیگری از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می کند.
انتخابات نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها و بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی ها نیز در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
منبع:

1399/06/12
21:05:47
5.0 / 5
1954
تگهای خبر: آموزش , خدمات , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
تولیدو