نایب رئیس كمیسیون كشاورزی مجلس:

مقدار زیادی از نهاده های دامی معطل در بنادر، فاسد شده است

مقدار زیادی از نهاده های دامی معطل در بنادر، فاسد شده است

به گزارش تولیدو نایب رییس كمیسیون كشاورزی مجلس ازفاسد شدن نهاده های دامی معطل در بنادر آگاهی داد و اظهار داشت: متأسفانه مقدار بسیار زیادی سویا و ذرت فاسد شده است.


محمدجواد عسکری در گفت و گو با ایسنا، در مورد تغییرات افزایشی و کاهشی قیمت مرغ در بازار اظهار داشت: مشکل عمده ما در بحث مرغ، نهاده ها دامی است. ما به دستگاه های متولی پیشنهاد کردیم که در جیره غذایی کشور تغییراتی ایجاد کند چرکه با اعمال این تغییرات مشکل خوراک دام حل می شود.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اعلان اینکه «دولت برای واردکردن نهاده های مرغی، باید ارز آزاد کند» اظهار داشت: سویا، ذرت و جو روی دریا آماده است. تنها مسئله آزاد شدن ارز از جانب بانک مرکزی است که متأسفانه دراین زمینه تعلل هایی صورت می گیرد.
نماینده مردم داراب و رزین دشت در مجلس اضافه کرد: یکی از ۲۵۰ نفری که از بانک مرکزی پول گرفته ولی کالا وارد نکرده بود، وارد کننده نهاده دامی بوده است. ما در حال فشار به بانک مرکزی هستیم، تا اتفاقات خوبی در آینده بیفتد.
عسکری در مورد آزادشدن نهاده هایی که در بنادر بودند، اظهار داشت: من عضو کمیته ای بودم که برای سرکشی و نظارت به بنادر رفته بودیم. مقدار زیادی از نهاده ها مثل سویا و ذرت فاسد شده و غیرقابل استفاده است اما قسمت های سالم آن در حال ورود به کشور است.
منبع:

1399/05/25
13:57:16
5.0 / 5
2085
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
تولیدو