تاكید بر خدمات دهی در محل بجای امداد جاده ای خودرو ها

تاكید بر خدمات دهی در محل بجای امداد جاده ای خودرو ها

به گزارش تولیدو مدیر عملیات شركت امدادخودرو سایپا با اعلان اینكه اجرت خدمات در محل امدادخودرو سایپا رایگان است اظهار داشت: امدادخودرو سایپا در امتداد همكاری با كمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا، ناوگان بین جاده ای خودرا كم كرد تا با استفاده از این پتانسیل، خدمات در محل خودرا در سطح شهرهای كشور افزایش دهد.


به گزارش تولیدو به نقل از سایپانیوز، عباس فخاریان اضافه كرد: امدادخودرو سایپا بمنظور همكاری با كمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا تصمیم گرفت كه ضمن فراهم سازی شرایط بهداشتی مناسب برای امدادگران و خدمت رسانان خود بمنظور مقابله با انتشار ویروس كرونا، نیروهای خدمات امداد جاده ای را به حداقل برساند.
مدیر عملیات شركت امدادخودرو سایپا با اعلان اینكه كاهش نیروهای خدمات امداد جاده ای با هدف افزایش توان این شركت برای ارائه خدمات در محل سكونت هموطنان صورت گرفته است، اشاره كرد: ارتقای سطح ارائه مشاوره فنی تلفنی و خدمات خودرو در محل، در اولویت كاری امداد خودرو سایپا قرار گرفته است.
به گفته وی هموطنان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات خودرو در محل با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و یا شماره ۸۴۴۴۴ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.
منبع:

1399/01/16
17:12:09
5.0 / 5
3552
تگهای خبر: خدمات , خودرو , شركت , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
تولیدو