یك مقام مسئول اعلام كرد:

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از جانب شركت پشتیبانی امور دام

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از جانب شركت پشتیبانی امور دام

به گزارش تولیدو مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام از آغاز گسترده خرید مازاد مرغ مرغداران در سرتاسر كشور اطلاع داد و اظهار داشت: روز گذشته ۱۲۹۲ تن مرغ مازاد به نرخ ۱۲۹۰۰ تومان خرید شد.به گزارش تولیدو به نقل از مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت حسن عباسی معروفان با اشاره به آغاز خرید گسترده مرغ مازاد مرغداران اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید مرغ مازاد از مرغداران بدون هیچ گونه محدودیتی در حال انجام می باشد.
مدیرعامل پشتیبانی امور دام اضافه كرد: هم اكنون با عنایت به عرضه مرغ مازاد از جانب مرغداری های كشور، شركت پشتیبانی امور دام وارد عمل شده و مطابق با استاندارد سازمان دامپزشكی در خصوص خرید مرغ با وزن كمتر از دو كیلوگرم در سرتاسر كشور شروع شده و هیچ گونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
وی اظهار داشت: مرغداران به هیچ عنوان نگران فروش مرغ مازاد خود نباشند چون كه دولت بدون محدودیت مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد نمود.
وی خاطرنشان كرد: روز گذشته ۱۲۵۰ تن مرغ مازاد از مرغداران خریداری شده ضمن اینكه امروز هم ۱۲۹۲ تن مرغ به نرخ ۱۲۹۰۰ تومان خریداری شده است كه این یك ركورد بی سابقه به حساب می آید.
عباسی معروفان تصریح كرد: مرغداران با طیب خاطر نسبت به جوجه ریزی برای ایام پیش رو اقدام نمایند چون كه دولت به صورت تضمینی مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد نمود.

1399/01/10
13:57:45
5.0 / 5
3660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
تولیدو