در ۱۰ ماهه امسال

فقط وانت و تراكتور رشد تولید داشتند

فقط وانت و تراكتور رشد تولید داشتند

به گزارش تولیدو در ۱۰ ماهه سال جاری فقط وانت و تراكتور رشد تولید داشتند. تولید سایر خودرو ها در این مدت نسبت به سال قبل افت داشته است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، برپایه آمار انتشار یافته از جانب وزارت صنعت، معدن و تجارت، از آغاز سال جاری تا آخر دیماه ۶۱۲ هزار دستگاه خودرو سواری تولید شده است كه نسبت به مدت مشابه سال قبل (۷۵۳ هزار دستگاه) افت ۱۸.۸ درصدی را نشان داده است.
همینطور كامیون، كامیونت و كشنده ۶۰.۵ درصد، اتوبوس، مینی بوس و ون ۴۹.۲ درصد و كمباین (ماشین های برداشت محصولات دانه دار كشاورزی) ۴۶.۷ درصد افت تولید در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته اند.
از آغاز سال جاری تا آخر دیماه شركت های خودروساز ۳۶۰۳ دستگاه كامیون، كامیونت و كشنده، ۱۶۵۷ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و ون و ۳۴۱ دستگاه كمباین تولید كرده اند. میزان تولید این خودرو ها در مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۹۱۱۰ دستگاه، ۳۲۶۳ دستگاه و ۶۴۰ دستگاه بوده است.
در مقابل، آمار تولیدات وانت و تراكتور در ۱۰ ماهه سالجاری، نقطه مثبت این گزارش بوده است. در مدت یاد شده سال جاری ۵۳ هزار دستگاه وانت تولید شده است كه نسبت به ۴۳ هزار دستگاه تولید شده در مدت مشابه سال گذشته، رشد ۲۲.۸ درصدی داشته است. بعد از آن تراكتور هم با رشد ۱۴.۱ درصد از ۱۳ هزار و ۶۳۸ دستگاه تولید شده در ۱۰ ماهه سال قبل به ۱۵ هزار و ۵۵۹ دستگاه رسیده است.1398/12/07
11:38:27
5.0 / 5
3783
تگهای خبر: تولید , خودرو , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
تولیدو