معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران خبر داد؛

تشكیل ۷۳ هزار پرونده تخلف صنفی تا اختتام بهمن

تشكیل ۷۳ هزار پرونده تخلف صنفی تا اختتام بهمن

به گزارش تولیدو معاون ازرسی سازمان صمت تهران اظهار داشت: بازرسی و نظارت بر بازار كالا و خدمات، با حضور بازرسین سازمان صمت استان و اتاق اصناف و تعزیرات حكومتی با قدرت و توان بیشتر انجام می شود.به گزارش تولیدو به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عزیزاله افضلی اعلام نمود: طی یازده ماهه امسال بیشتر از ۵۷۵۰۰ مورد بازرسی در سطح استان انجام شده كه در این راستا ۷۳۴۵۰ مورد پرونده تخلف به ارزش ریالی بیشتر از ۲۷، ۳۵۹ میلیارد ریال تنظیم كه نسبت به سال قبل ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان همین طور اظهار داشت: گشت های مشترك بازرسی نیز با ۸۰۹۴ مورد انجام گرفته كه نسبت به سال قبل ۳۹ درصد افزایش داشته است.
وی در ادامه از اجرای طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز آگاهی داد و اظهار داشت: در بازه زمانی ده ماهه امسال، در استان تهران بیشتر از ۶۲۳۰۰ مورد بازرسی با ۱۰۳۱پ رونده به ارزش ریالی ۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تشكیل شده است.
معاون نظارت و بازرسی اعلام نمود: شكایات صنفی اعلام شده به این سازمان به دو طریق حضوری با ۱۹۸۵۷ مورد و تلفنی ۴۵۰۶۰ مورد بوده كه نسبت به سال قبل ۲۶۱ درصد افزایش داشته است.
وی درانتها تصریح كرد: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ یا سامانه 124.ir مطرح نمایند.


منبع:

1398/12/04
23:16:33
5.0 / 5
3684
تگهای خبر: اصناف , بازار , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
تولیدو