فروش تویوتا ۴۱ درصد كم شد!

فروش تویوتا ۴۱ درصد كم شد!

به گزارش تولیدو فروش جهانی خودرو های تویوتا در اولین ماه از سالجاری میلادی با كاهش ۴۱ درصدی روبرو شده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، تویوتاموتورز كه بدون شك یكی از بزرگترین خودروسازان جهان به حساب می آید، هم به نظر می آید كه همچون بسیاری دیگر از رقبای خود با كاهش قابل توجهی در میزان فروش خود در اولین ماه از سالجاری میلادی روبرو شده اند.
بر مبنای آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت auto.ndtv، میزان فروش خودرو های تویوتا در ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی با ۴۱ درصد كاهش مواجه بوده است.
در اولین ماه از سالجاری میلادی، میزان فروش داخلی خودرو های تویوتا هم در بازار ژاپن در مجموع ۵۸۰۴ دستگاه گزارش و اعلام شده است كه در مقایسه با ژانویه ۲۰۱۹، ۴۸ درصد افت كرده است.
به نظر می آید كه شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و بسیاری دیگر از نقاط جهان، خیلی از بازارهای جهان را تحت تأثیر قرار داده است بگونه ای كه كارشناسان و تحلیل گران فعال در این عرصه برآورد و اعلام نموده اند كه این روند نزولی در بازارهای جهانی خودرو در ماههای آینده هم به احتمال زیاد ادامه پیدا خواهد نمود و خودروسازان بیشتری را متضرر خواهد نمود.
هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و اعلام وضعیت اضطراری از جانب سازمان بهداشت جهانی، خیلی از شركت های مختلف فعال در حوزه های تكنولوژی و خودرو دفاتر و كارخانه های خود در چین را تا اطلاع ثانوی تعطیل كرده البته بعضی از انها هم پس از مدتی اعلام نموده اند كه تولید خویش را با حداقل ظرفیت از سر خواهند گرفت1398/12/01
22:35:48
5.0 / 5
4098
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
تولیدو