اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند

اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند

تولیدو: اعضای كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران در دیدار با مدیرعامل و معاونان راه آهن در خواست ایجاد كارگروه ویژه رسیدگی به فعالان بخش خصوصی حمل و نقل ریلی را مطرح نمودند.به گزارش تولیدو به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران، حمید عزت آبادی پور رئیس كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران به همراه اعضا كارگروه ریلی این كمیسیون، روز گذشته با مدیرعامل و معاونان راه آهن جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو كردند.
در این دیدار مقرر شد برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت راه آهن نیز در این دیدار بعد از شنیدن مهم ترین دغدغه ها و نقطه نظرات فعالان بخش خصوصی در حوزه لجستیك، اظهار داشت: راه آهن جمهوری اسلامی ایران تمام امكانات خودرا جهت ارائه خدمات مطلوب به اعضای اتاق ایران و فعالان اقتصادی بسیج خواهدنمود.
وی پیشنهاد داد: برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
در این جلسه همین طور مقرر شد بعد از تشكیل كارگروه مشترك، اهداف همكاریهای دو جانبه تعریف، تبیین و اجرایی شود.


منبع:

1398/11/20
14:10:23
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , شركت , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تولیدو