از سوی ستاد مبارزه با قاچاق كالا؛

فهرست 15 فرآورده خوراكی و آشامیدنی غیرمجاز اعلام گردید

فهرست 15 فرآورده خوراكی و آشامیدنی غیرمجاز اعلام گردید

تولیدو: ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز لیست فرآورده های خوراكی و آشامیدنی غیرمجاز و قاچاق قطعی اعلام شده را منتشر نمود.به گزارش تولیدو به نقل از ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز، معاونت پیشگیری ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز درباب اجرای برنامه پیشگیری و تشدید مبارزه با قاچاق كالاهای سلامت محور، آخرین لیست فرآورده های خوراكی و آشامیدنی غیرمجاز و قاچاق قطعی را اعلام نمود.
طبق لیست اعلامی با عنایت به حساسیت سوژه سلامت جامعه، تمام مبادی ورودی موظف اند ضمن تشدید اقدامات كنترلی از ورود این اقلام ممانعت كنند.
تمامی فرآورده های خوراكی و آشامیدنی وارداتی ملزم به الصاق برچسب اصالت و سلامت هستند پس معیار تشخیص فرآورده های آرایشی و بهداشتی دارای اصالت و قاچاق استعلام كد برچسب اصالت و سلامت مندرج بر روی محصولات بوسیله ارسال پیامك به شماره ۲۰۰۰۸۸۲۲ یا سایت به نشانی www.ttac.ir و یا نصب نرم افزار سامانه ttac بر روی تلفن همراه خواهد بود؛ پس بهره گیری از لیست مصادیق قاچاق قطعی ابلاغی ستاد، رصد كشفیات قاچاق و انعكاس عناوین و تصاویر نشان های تجاری دارای فراوانی بیشتر در مكشوفات قاچاق به ستاد می تواند منجر به افزایش اثر بخشی بازرسی ها و بهبود نظارت ها شود.
همچنین با عنایت به اینكه استفاده از این كالاها دارای عوارض مختلفی بوده و سلامت جامعه را به مخاطره می اندازد، فروشندگان و مصرف كنندگان باید از تهیه آن اجتناب كنند.
شایان ذكر است این اطلاع رسانی صرفا درباب محصولات قید شده با عناوین ذیل می باشد و مشمول سایر محصولات با اسامی تجاری مشابه كه دارای نمایندگی رسمی و برچسب اصالت سلامت معتبر هستند، نمی گردد.
فهرست فرآورده های خوراكی و آشامیدنی غیرمجاز و قاچاق قطعی اعلام شده به شرح ذیل است:منبع:

1398/08/09
19:16:58
5.0 / 5
4453
تگهای خبر: سایت , فروش , كالا , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تولیدو