معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان مطرح كرد؛

فردی كه 29 واحد تولیدی زنجان را به خاك سیاه نشانده

فردی كه 29 واحد تولیدی زنجان را به خاك سیاه نشانده

به گزارش تولیدو معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان اظهار داشت: بازنگری مجدد در زمینه واگذاری واحدهای تولیدی به صورت صد درصد یا سهام حداكثری به افراد حقیقی و حقوقی خارج از قواعد سازمان خصوصی سازی را خواستاریم.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، فرامرز نیك سرشت عصر امروز در جلسه شورای اداری استان كه با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد، اظهار نمود: امروز یك واحد در استان داریم كه صاحب آن در یك فرایند 29 واحد صاحب برند را خریداری نموده و همه را به خاك سیاه نشانده است.
وی خاطرنشان كرد: باید یك مرتبه بازنگری شود كه این شخص با چه اهلیتی آمده و واحدهای برنددار به وی واگذار شده است، در حالیكه ما هر كاری برای وی انجام داده ایم، اما باز هم واحد راه نیفتاده است؛ متاسفانه امروز شاهد این هستیم كه سهامداری وارد عمل شده و واحد را به خاك سیاه می نشاند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان تصریح كرد: در بحث پسماندهای روی هم چه مالكیت برای بخش خصوصی باشد چه بخش دولتی، باید این پسماندها تعیین تكلیف نهایی شود، چون برای این پسماندها احكام مختلف صادر گردیده است از همین رو درخواست داریم كه قوه قضائیه این مورد را هرچه سریعتر تعیین تكلیف كند.
وی تصریح كرد: صنعت گران و تولیدكنندگان تعلق خاطر بسیاری به موضوعات استانی دارند و خوشبختانه همكاری دستگاه قضایی در حل مشكلات واحدهای تولیدی و صنعتی خیلی خوب بوده و البته یكی از موفقیت های استان همین هم افزایی بین قوه قضائیه و قوه مجریه است.
این مسئول افزود: همچون درخواست های صنعت گران از واحد قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده های ارسالی به محاكم برای كوتاه شدن برخورد با قاچاقچی و متخلف، سخت گیری بیشتر در امر صدور قرارهای تأمین وثایق، تفكیك پرونده های قاچاق نسبت به سایر پرونده ها، تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به قاچاق و پشتیبانی از مدیران خدوم، همراه با برخورد با متخلفان است.
1398/06/15
11:59:23
5.0 / 5
4295
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
تولیدو