دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است بعلاوه برخی شرایط

دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است بعلاوه برخی شرایط

به گزارش تولیدو مدیركل دفتر توسعه و كاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت از در حال تدوین بودن دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمز ارز، اطلاع داد.


به گزارش تولیدو به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرزاد اسماعیل زاده با بیان این مطلب، اضافه كرد: با عنایت به تصویب مصوبه استخراج رمز ارز در هیات دولت و فراگیرشدن استخراج رمز ارز و مراجعات مختلف در مورد ارائه مجوز قانونی به وزارت صمت و بعد از انجام جلسات و بررسی های مختلف در كمیسیون های مربوطه، اعطای مجوز فعالیت برای استخراج رمز ارز بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.
وی افزود: با عنایت به نیاز این كسب و كارها به برق و پهنای باند مناسب، باید تاییدیه های لازم از وزارت نیرو و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت شود. همینطور لازم است تجهیزات مورد نیاز دارای برچسب انرژی و از تجهیزات به روز در این زمینه باشند. همینطور همچون شرایط دریافت این مجوز، فعالیت شخصیت حقوقی با مبحث مرتبط در زمینه فناوری اطلاعات و جذب متخصصین این حوزه است.
مدیركل دفتر توسعه و كاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان كرد: هم اكنون دستورالعمل اعطای مجوز فعالیت در این عرصه در حال تدوین است كه بعد از تكمیل و تصویب اطلاع رسانی خواهد شد.1398/05/07
21:16:39
5.0 / 5
4569
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
تولیدو