نیكزادی پناه: كارگران صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بیكارخواهند شد

نیكزادی پناه: كارگران صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بیكارخواهند شد

تولیدو: نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم گرفتار مشكلات مالی هستند، اظهار نمود: در آینده كارگران مشغول به كار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، حبیب الله نیكزادی پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: از اقدام هوشمندانه وزیر صنعت به نمایندگی نخل داران كشور تشكر می كنم. ایشان عوارض گمركی وضع شده برای صادرات خرما را حذف نمود. آقای وزیر قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم با مشكلات مالی، تولیدی، مالیاتی روبرو هستند، اینها با توجه به این مشكلات در حال پیشرفت به سمت ركود هستند.
وی ادامه داد: با این وجود در آینده كارگران مشغول به كار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد؛ پس لازم است كه برای پیش گیری از ركود تولید و معضل اجتماعی انسانی به لحاظ بیكار شدن كارگران و نیز حفظ امنیت موجود تصمیم گرفته شود. آقای وزیر راه در مسافرت شما به شرق استان كرمان گزارشی از جاده های مواصلاتی و جاده های روستایی خدمت شما عرض كردم، متاسفانه این محورها به قتلگاه تبدیل گشته اند. هر هفته تعداد زیادی از هموطنان بی گناه در این جاده ها از بین می روند، پس لازم است اعتبارات لازم را در این خصوص تخصیص دهید تا از تلفات جانی و مالی پیشگیری شود.
منبع:

1398/04/05
01:20:58
5.0 / 5
4767
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خودرو , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
تولیدو