در صرافی های بانكی

دلار افزایشی و یورو كاهشی شد

دلار افزایشی و یورو كاهشی شد

به گزارش تولیدو بانك ها امروز قیمت خرید دلار را نسبت به هفته گذشته افزایش و قیمت یورو و پوند را كاهش دادند و این در شرایطی است كه قیمت دلار و یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی با افزایش ۵۰ تومانی روبرو بوده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (۲۵ خرداد) قیمت ارز را نسبت به هفته گذشته افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز چهارشنبه هفته گذشته ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۵۷۶ تومان رسیده است.
اما قیمت خرید یورو نسبت به هفته گذشته با كاهش همراه شد و شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۱۰۴ تومان می خرند كه قیمت این ارز هم حدود ۲۰۰ تومان كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۵ هزار و ۸۵۱ تومان خریداری می شود.

قیمت ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۴ هزار و ۸۱۳ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به هفته گذشته ۵۰ تومان افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها هم نسبت به هفته گذشته ۵۰ تومان افزایش داشته است.1398/03/25
17:10:04
5.0 / 5
4214
تگهای خبر: بازار , بانك مركزی , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
تولیدو