پس از كشف گرانفروشی ۶۸ میلیارد ریالی از سوی تعزیرات

مدیرعامل یك كارخانه لبنی: به گرانفروشی ادامه می دهیم

مدیرعامل یك كارخانه لبنی: به گرانفروشی ادامه می دهیم

به گزارش تولیدو سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی از ۶۸ میلیارد ریال گرانفروشی یك كارخانه لبنی اطلاع داد و اظهار داشت: وزن اقلام تولیدی در این كارخانه هم بررسی گردید كه تخلف كم فروشی مطرح نبوده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان تعزیرات حكومتی، سید یاسر رایگانی در این باره اظهار نمود: یك تیم گشت مشترك تعزیرات حكومتی با همراهی نمایندگان سازمان پشتیبانی از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسی كل كشور با رجوع به یك كارخانه لبنی، به وضعیت تخلفات پرداختند.
وی ادامه داد: بعد از چند ساعت كارشناسی نمایندگان سازمان حمایت و وزن كشی محصولات تولیدی این كارخانه، تخلف گرانفروشی شیر و سایر لبنیات در این كارخانه به ارزش ۶۸ میلیارد ریال محرز و پرونده به شعبه بدوی برای صدور حكم ارجاع شد.

رایگانی خاطرنشان كرد: وزن اقلام تولیدی در این كارخانه هم بررسی گردید و خوشبختانه تخلف كم فروشی مطرح نبوده است.

امید شهرآبادی رئیس شعبه بدوی حاضر در این گشت، اظهار داشت: برابر قانون، این كارخانه به پرداخت ۵ برابر ارزش ریالی تخلف مكشوفه محكوم می گردد و اگر سابقه تخلف هم موجود باشد كه به اقرار مدیرعامل این شركت، پیشتر هم پرونده تعزیراتی داشته اند؛ این جریمه تا ۷۰ میلیارد تومان هم قابل افزایش است.

بر طبق این گزارش، مدیرعامل این شركت اذعان داشت كه با عنایت به گرانی شیر خام و مواد اولیه برای تولید لبنیات، امكان اعمال نرخ گذاری تعیین شده از جانب سازمان حمایت، قابل انجام نیست و همچنان این تخلف گرانفروشی ادامه خواهد داشت.
1397/09/13
14:54:04
5.0 / 5
4908
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
تولیدو