طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت در كمیسیون اجتماعی مجلس رد شد

طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت در كمیسیون اجتماعی مجلس رد شد

تولیدو: یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینكه امروز در جلسه كمیسیون طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دادیم، اظهار داشت: نمایندگان معتقدند در این مقطع از زمان كارها و امور مهم تری را در مورد معیشت مردم برای بررسی پیش رو داریم، بنابراین نمایندگان با این طرح مخالفت كردند و این طرح رد شد.


عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با ایسنا در مورد جلسه امروز كمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: امروز در جلسه كمیسیون طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دادیم، نمایندگان معتقدند در این مقطع از زمان كارها و امور مهم تری را برای بررسی پیش رو داریم و باید به وضعیت معیشت مردم رسیدگی نماییم، مردم مشكلات اقتصادی و معیشتی دارند و اولویت اول ما تفكیك وزارتخانه نیست. بنابراین نمایندگان با این طرح مخالفت كردند و این طرح رد شد.
وی ادامه داد: مبحث دومی كه مورد بررسی اعضای كمیسیون اجتماعی مجلس قرار گرفت، طرح ممنوعیت انتخاب و انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و در رابطه با كشورهای خارجی بود، این طرح در حال بررسی است به علت نبود زمان كافی بررسی ها بر روی این طرح به جلسه بعدی كمیسیون موكول شد.1397/07/01
23:28:55
5.0 / 5
5234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
تولیدو