17 انبار بزرگ احتكار كاغذ، آهن و لوازم خانگی در تهران كشف شد

17 انبار بزرگ احتكار كاغذ، آهن و لوازم خانگی در تهران كشف شد

تولیدو: تهران- رئیس پلیس تهران بزرگ اعلام نمود: 17 انبار بزرگ احتكار كاغذ، آهن آلات و انواع لوازم خانگی در اطراف پایتخت واقع در كهریزك بتازگی كشف شد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم بازدید از كشفیات اموال مسروقه در نتیجه اجرای طرح موسوم به «رعد» به خبرنگاران توضیح داد: كشف این انبارها بتازگی توسط ماموران پلیس اطلاعات و پیشگیری انجام شده است.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره جزئیات این كشفیات اظهار داشت: هم اینك به اتفاق خبرنگاران به محل این انبارها رجوع خواهیم كرد و جزئیات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

**انهدام 12 باند قاچاق كالا
سردار رحیمی همینطور درباره نتایج كشفیات كالاهای قاچاق طی روزهای اخیر توسط پلیس توضیح داد: در مبارزه با كالای قاچاق تابحال 52 پرونده برای قاچاقچیان كالا تشكیل داده ایم و 23 نفر از قاچاقچیان عمده و خرده هم دستگیر شده اند.
وی با اشاره به اینكه 12 باند قاچاق كالا منهدم شد اظهارداشت: اموال قاچاق كشف شده حدود پنج میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.
رئیس پلیس تهران بزرگ همینطور اعلام نمود كه 10 هزار دلار و چهار هزار و 480 یورو تقلبی از قاچاقچیان كشف شده است.

**كشف اموال سرقتی به ارزش 3، 5 میلیارد
سردار رحیمی همینطور با تشریح جزئیات كشفیات اموال مسروقه در نتیجه اجرای طرح موسوم به رعد توسط پلیس پایتخت اظهار داشت: در این عملیات تابحال چهار هزار و 500 قلم اموال سرقتی شهروندان كشف شده كه ارزش آنها 3، 5 میلیارد تومان بوده است.
به گفته وی كشف 207 دستگاه خودرو و متورسیكلت ازجمله كشفیات است.
وی با اشاره به اینكه افزون بر 330 حكم قضایی برپایه كارهای اطلاعاتی و رصد روی سارقان، مالخران و مجرمان در تهران بزرگ دریافت شده كه 300 مورد آن به نتیجه رسیده است اظهارداشت: ماموران پلیس وارد 300 مخفیگاه سارقان و قاچاقچیان كالا و مواد مخدر شده اند و 555 سارق را بازداشت كرده اند.
به گفته وی 29 گروه از این سارقان و مالخران به صورت باندی عمل می كردند كه تابحال به هزار و 250 سرقت اعتراف داشته اند.
وی اظهار داشت: برپایه بررسی ها حدود 50 درصد این سارقان دارای سابقه تكرار جرم در سرقت یا مالخری هستند.

**بازداشت 460 خرده فروش مواد
رئیس پلیس پایتخت همینطور بازداشت معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر را دیگر بخش اجرای طرح رعد برشمرد و آمار داد: 460 خرده فروش مواد در نقاط مختلف تهران دستگیر و جمع آوری شدند.
وی با اشاره به اینكه 310 معتاد متجاهر هم دستگیر و به مراكز بازپروری تحویل شده اند اظهار داشت: 6 باند توزیع كننده خرد مواد مخدر منهدم شده است.
به گفته او همینطور شش قبضه سلاح جنگی شكاری، 72 سلاح سرد و هزار و 649 قلم مهمات جنگی در این طرح كشف و هم 12 نفر در حوزه سلاح دستگیر شده اند.
تهرام/1109/ 1008


1397/05/30
14:23:06
5.0 / 5
5237
تگهای خبر: فروش , كالا , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
تولیدو