رئیس صنعت، معدن وتجارت دیلم:

واحدهای صنفی از تولیدكنندگان داخلی كالا خریداری كنند

واحدهای صنفی از تولیدكنندگان داخلی كالا خریداری كنند

تولیدو: گناوه- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دیلم استان بوشهر اظهار داشت: توزیع بعضی از كالاهای بی كیفیت و غیر استاندارد وارداتی سلامت مردم را تهدید می كند و واحدهای صنفی باید با عرضه كالاهای باكیفیت تولید داخلی در بازار از تولیدكنندگان حمایت كنند.


اصغر افتخاری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: واحدهای صنفی از عرضه كالاهای وارداتی كه از مبادی غیرقانونی وارد این شهرستان می شود، پرهیز كنند.
وی افزود: هرگونه تغییر قیمت كالا و خدمات تا آخر فروردین ماه سال 1397 ممنوع و رعایت موارد مصوب و قانونی نظیر ضرایب سود قانونی، نصب برچسب قیمت، صدور فاكتور در واحد های صنفی الزامی است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دیلم بیان كرد: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار ویژه ایام نوروز به منظور اعمال نظارت بیشتر بر وضعیت توزیع و مصرف كالا و خدمات بویژه كالاهای اولویت دار با هدف تعادل عرضه و تقاضا، تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هر گونه كمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت ها از ابتدای اسفندماه امسال آغاز و تا 31 فروردین 97 ادامه دارد.
وی اضافه كرد: دراین ارتباط گشت های مشترك با حضور بازرسان این اداره به همراه نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط بر فعالیت بازار و واحدهای صنفی نظارت مستمر خواهند داشت می كنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دیلم خاطرنشان كرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت كالا و نرخ نامه در معرض دید عموم هستند و شهروندان می توانند هر گونه تخلف اعم از گران فروشی، كم فروشی و درج نكردن قیمت را به شماره تلفن 124 سامانه خبری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارش كنند.
شهرستان گردشگری دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.
6164/7215**
خبرنگار: محسن صادقی آزاد** انتشار دهنده: خدانظر خواجه


1396/11/24
14:04:18
5.0 / 5
4515
تگهای خبر: صنعت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تولیدو