نتایج آخرین عرضه خودرو های وارداتی در سامانه یکپارچه

نتایج آخرین عرضه خودرو های وارداتی در سامانه یکپارچه

به گزارش تولیدو، دور جدید عرضه خودرو های وارداتی سوم تیر ماه شروع شده بود که بعد از پایان ثبت نام، امروز (سه شنبه ۱۲ تیر ماه) نتایج مشخص و بر روی سایت سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی قرار گرفته است.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی روز یکشنبه سوم تیر ماه با عرضه ۳۱ خودرو برای آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آنها مشخص شده، بازگشایی شد و بدین ترتیب متقاضیان در این مرحله می توانستند پنج انتخاب از سبد محصولات اعلام شده، داشته باشند.
مهلت انتخاب خودرو برای متقاضیان، سه روز و تا انتهای روز چهارشنبه (۶ تیر ماه) در نظر گرفته شده بود؛ بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست خودرویی، حال امروز (سه شنبه ۱۲ تیر ماه) نتایج مشخص و بر روی سایت سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی قرار گرفته است.
برای مشتریانی که مشمول تخصیص خودرو شده اند، مدت زمان پنج روزه واریز وجه خودرو زمان ارسال فراخوان در نظر گرفته شده است؛ عدم واریز وجه حداکثر تا پنج روز بعد از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی سامانه حذف خواهد شد.
همچنین تمام شرکتهای واردکننده می بایست مطابق آیین نامه اجرایی قانون پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تأخیر در تحویل و … قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آیین نامه فوق خواهند شد.
گفتنی است، نتایج بر روی سایت سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی بارگذاری شده و ثبت نام کنندگان می توانند با رفتن به حساب کاربری در سامانه از نتیجه تخصیص خودروی انتخابی خود آگاه شوند. همینطور امکان دارد همچنان برای برخی مشتریان، هنوز تخصیصی صورت نگرفته باشد که این مورد در ارتباط با همان اهمیت اولویت های انتخابی است.


منبع:

1403/04/12
19:19:01
5.0 / 5
184
تگهای خبر: خودرو , سایت , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
تولیدو