صادرات خودرو از ایران به عمان

صادرات خودرو از ایران به عمان

به گزارش تولیدو، در حاشیه دیدار سرپرست وزارت صمت با وزیر بازرگانی عمان، تفاهمنامه همکاری در زمینه صادرات خودرو از ایران به عمان و صادرات مجدد به سایر بازارهای ثالث به امضا رسید.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، سید مهدی نیازی، سرپرست وزارت صمت، با وزیر بازرگانی، صنایع و توسعه سرمایه گذاری سلطنت عمان در حاشیه سفر پادشاه عمان به تهران دیدار نمود.
وزیر صمت ایران و وزیر بازرگانی عمان، رؤسای کمیسیون مشترک دو کشور را بر عهده دارند.
در این دیدار، دو طرف ضمن ابراز خرسندی از تفاهمات پادشاه عمان و رئیس جمهوری اسلامی ایران بر لزوم برنامه ریزی جهت پیگیری این تفاهمات تاکید و در مورد برگزاری بیستمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور طی حداکثر سه ماه آینده در ایران توافق کردند.
همچنین در این نشست دو طرف بر تشکیل کمیته های فنی پیش از برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک و کوشش برای کاهش تعرفه های تجاری میان دو کشور و انتقال تجربیات در زمینه های مختلف و همینطور پیگیری توسعه زیرساخت های تجاری میان دو کشور ازجمله در زمینه حمل و نقل کالا تاکید کردند.
در حاشیه این دیدار، تفاهمنامه همکاری در زمینه صادرات خودرو از ایران به عمان و صادرات مجدد به سایر بازارهای ثالث میان مدیرعامل ایران خودرو و بخش خصوصی عمان به امضا رسید.


منبع:

1402/03/09
10:38:19
5.0 / 5
243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
تولیدو