وزیر صمت تاكید كرد:

استفاده از نیروی بومی در طرح های اقتصادی

استفاده از نیروی بومی در طرح های اقتصادی

به گزارش تولیدو، فارس وریر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد که در اجرای طرح های اقتصادی از نیروهای بومی استفاده گردد و عنوان کرد: استفاده از نیروی انسانی بومی در طرح های اقتصادی از موضوعات اولویت دار در این وزارت خانه است.


سید رضا فاطمی پنج شنبه ۱۵ دیماه در جریان سفر به فارس و شرکت در آیین کلنگ زنی یک کارخانه تولید آهن اسفنجی در شهرستان بختگان بیان کرد: امید است این طرح در مدت زمان تعیین شده به بهره برداری برسد.
او با اعلان اینکه ایران رتبه هفتم تولید فولاد در جهان را کسب کرده است، اظهار داشت: وضعیت ایران در زمینه فولاد جهان بهبود یافته و رتبه هفتم دنیا برای تولید فولاد را کسب کرده است، در صورتیکه قبل تر ایران رتبه ۱۰ جهانی را داشته است.
وزیر صمت همین طور درباب تامین نیروهای انسانی بومی در طرح اقتصادی کارخانه تولید آهن اسفنجی بختگان، عنوان: یکی از عناوینی که مورد توجه وزارت صمت است استفاده از نیروهای انسانی بومی در طرح های اقتصادیست بدین جهت انتظار می رود که در این طرح اقتصادی نیز از نیروهای بومی استفاده گردد.
نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی نیر در حاشیه این برنامه با اعلان اینکه شهرستان بختگان میزبان یک رویدادی است که می تواند فارس را در آینده تبدیل به قطب صنعتی کند.
طهماسبی افزود: ایجاد فضاهای عادلانه در تمام شهرستان های کشور همچون رویدادهایی است که می تواند منجر به توسعه یافتگی در شهرستان ها شود.
او اشاره کرد: امید است زنجیره فولاد در این شهرستان تکمیل شود. آب مورد نیاز این طرح بزرگ صنعتی از خلیج فارس تامین خواهد شد و آبی از منابع زیر زمینی شهرستان برای این صنعت اختصاص نخواهد یافت.
طهماسبی تصریح کرد: ایجاد شرکت تعاونی فراگیر بختگان همچون خواسته های مردمی است بدین جهت امید است وزارت صمت با این مطالبه مردمی نیز موافقت کرده تا شرایط توسعه یافتگی شهرستان سرعت بیشتری داشته باشد.
منبع:

1401/10/15
20:30:18
5.0 / 5
230
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
تولیدو