پرفروش ترین كالاهای صنعتی در بازارهای جهانیبعلاوه جدول

پرفروش ترین كالاهای صنعتی در بازارهای جهانیبعلاوه جدول

تولیدو: قیاس ها از آن حكایت می كند كه صادرات صورت گرفته در بخش صنعت و معدن طی هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب با رشد ۷.۶ درصدی و ۳۹.۶ درصدی روبه رو شده است.به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، در بخش صادرات صنعتی طی هشت ماهه سال جاری ۱۰۵۷۴.۴ میلیون دلار صادرات صورت گرفته است كه در قیاس با مدت مشابه سال قبل با عنایت به صادرات ۹۸۲۷.۸ میلیون دلاری شاهد رشد ۷.۶ درصدی در این بخش هستیم. همینطور در بخش معدن میزان صادرات طی هشت ماهه سال جاری ۱۱۲۵.۴ میلیون دلار صادرات انجام شده است كه در قیاس با مدت مشابه سال قبل با عنایت به صادرات ۸۰۶.۱ میلیون دلاری رشدی ۳۹.۶ درصدی صورت پذیرفته است.

در بخش صنعت، طی هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب محصولات از توتون و تنباكو با رشد ۱۸۱.۹ درصدی، رادیو، تلویزیون و وسایل ارتباطی با رشد ۱۶۵.۳ درصدی و مبلمان و مصنوعات طبقه بندی نشده با رشد ۱۴۲.۷ درصدی بیشترین رشد صادراتی را داشته ایم.

این در حالی است كه سایر تجهیزات جابه جایی طبقه بندی نشده با رشد منفی ۲۷.۹ درصدی، كوك، فرآورده های حاصل از نفت و سوخت های هسته ای با رشد منفی ۱۷.۶ درصدی و محصولات فلزی فابریكی به جز ماشین آلات و تجهیزات با رشد منفی ۱۲.۸ درصدی بیشترین رشد منفی را در بخش صادرات صنعتی كسب كردند.

طبق اطلاعاتی كه در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته است، در بخش معدن هم استخراج زغال سنگ و لیگنیت؛ صادرات زغال سنگ نارس (تورب) با رشد ۱۱۶.۲ درصدی، كانسارهای فلزی با رشد ۴۶.۷ درصدی و هم محصولات سایر معادن طبقه بندی نشده با رشد ۱۱.۹ درصدی در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.

در ذیل مربوط به صادرات بخش صنعت طی هشت ماهه سال جاری و و هشت ماهه سال قبل به تفكیك گروه آورده است.در ذیل جدول مربوط به صادرات بخش معدن در هشت ماهه سال جاری و مدت مشابه سال قبل آمده است.
1396/11/12
15:26:54
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: صادرات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
تولیدو