مدیركل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

رسوب گندم در بندرامام به حداقل ممکن رسیده است

رسوب گندم در بندرامام به حداقل ممکن رسیده است

خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از واردات یک میلیون و ۳۵۰ هزار تن گندم در چهار ماه نخست سال جاری به بندر امام خمینی اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه با عنایت به تدابیر اندیشیده شده رسوب گندم در بندر امام خمینی(ره) به حداقل ممکن رسیده است.امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به واردات گندم از راه بندر امام خمینی (ره) به کشور اظهار نمود: واردات گندم مورد نیاز کشور مطابق برنامه تنظیمی شرکت بازرگانی دولتی ایران تا آخر سال جاری صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: از آغاز سال جاری تابحال یک میلیون و ۳۵۰ هزار تن گندم از راه بندر امام خمینی (ره) وارد کشور شده و سپس به وسیله کامیون و قطارهای باری به نقاط مختلف کشور حمل شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان اظهار داشت: این میزان گندم توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران وابسته به وزارت جهاد کشاورزی با هدف تأمین و پایداری امنیت غذایی کشور سفارش و خریداری شده است.

جهان نژادیان افزود: دو فروند کشتی اقیانوس پیما حامل ۱۴۰ هزار تن گندم هم اخیرا وارد لنگرگاه بندر امام خمینی (ره) شده اند و در چند روز آینده روند تخلیه آنها صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با عنایت به تدابیر اندیشیده شده رسوب گندم در بندر امام خمینی(ره) به حداقل ممکن رسیده است و این کالا بعد از وارد شدن به بندر به سرعت به نقاط مورد نظر حمل می شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در انتها اظهار داشت: با عنایت به این که به دنبال آن هستیم که هزینه اضافی بر دولت تحمیل نشود، شرکت بازرگانی دولتی ایران حمل یکسره و بدون توقف غلات از بندر امام خمینی (ره) به سراسر کشور را در دستور کار خود قرار داده است.
1401/05/15
10:12:23
5.0 / 5
206
تگهای خبر: خدمات , خرید , شركت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
تولیدو