منعی برای واگذاری خودرو به تاکسی رانی نداریم

منعی برای واگذاری خودرو به تاکسی رانی نداریم

به گزارش تولیدو مدیر عملیات فروش ایران خودرو اظهار داشت: زیرساخت های لازم برای تامین تاکسی برمبنای نیاز سازمان تاکسی رانی و خدمت گزاری بیشتر به هم وطنان برقرار است و این خودروساز منعی برای واگذاری تاکسی ندارد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، کیوان پناهی اضافه کرد: باتوجه به آمادگی ایران خودرو برای تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی، به تمام درخواست ها پاسخ داده شده و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به آماده بودن پنج هزار تاکسی برای واگذاری به شبکه تاکسی رانی اظهار داشت: ایران خودرو بعد از اجرای تعهدات قبلی، برمبنای سفارش گذاری نهادها و مراکز مرتبط، پنج هزار دستگاه تاکسی را آماده عرضه نموده است.
مدیر عملیات فروش ایران خودرو با اشاره به اینکه متولی قیمت گذاری محصولات همچون تاکسی، ایران خودرو نیست، اضافه کرد: تعیین قیمت محصولات تولیدی ایران خودرو، برمبنای قانون توسط شورای رقابت انجام می شود و خودروساز هیچ نوع نقشی در قیمت گذاری ندارد.
وی با اشاره به این که هم اکنون ایران خودرو، تنها شرکت خودروساز تولید کننده خودرو های دوگانه سوز برای ناوگان حمل و نقل کشور است، اضافه کرد: این شرکت در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، خودرو های سمند پایه گاز سوز EF۷ و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز را تحویل رانندگان تاکسی می دهد.


منبع:

1400/05/27
14:22:17
5.0 / 5
232
تگهای خبر: تولید , خودرو , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
تولیدو