بی كیفیتی وانت ها همچنان ادامه دارد...

بازهم وانت های تك ستاره آمدند و خبری از چهار ستاره نیست

بازهم وانت های تك ستاره آمدند و خبری از چهار ستاره نیست

گزارش ارزیابی کیفیت وانت های تولید در اولین ماه از سالجاری نشان داده است که تولید وانت با درجه کیفی چهار ستاره تنها متعلق به گزارش تولیدات اسفند ماه سال قبل بوده و گزارش کیفیت وانت های تولیدی فروردین ماه سال جاری تنها سه خودرو سه ستاره و دو تک ستاره دیده می شود.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، برپایه جدید ترین ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از وضعیت کیفیت گروه وانت های تولیدی داخل در فروردین ماه سال جاری، مجدد به یک گزارش از بی کیفیتی وانت های تولیدی رسیده ایم. دیگر از وانت چهارستاره کیفی که بعد از چند سال برای نخستین بار در تولید اسفند ماه سال قبل دیده می شد، در نخستین تولیدات وانت سال جاری خبری نیست و مجدد کیفیت ها به سه ستاره و متاسفانه تک ستاره محدود شده است.
در ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت خودرو های وانت تولیدی در فرودین ماه سال جاری، تنها وانت های در سطح قیمتی ۲ مورد بررسی قرار گرفته اند.
وانت سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ توانسته اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
پس این سه مدل وانت، پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها همچنان متعلق به وانت نیسان تک سوز آپشنال و دوگانه سوز آشپنال تولید گروه خودروسازی زامیاد است که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می کنند.
منبع:

1400/03/10
22:53:54
5.0 / 5
546
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
تولیدو