رئیس سازمان صمت استان تهران:

170 واحد صنعتی راكد در استان تهران احیا شدند

170 واحد صنعتی راكد در استان تهران احیا شدند

رئیس سازمان صمت استان تهران از احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران طی سال ۹۹ اطلاع داد.به گزارش تولیدو به نقل از سازمان صمت استان تهران، یداله صادقی عنوان کرد: تعداد ۱۷۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد و غیر فعال در سال ۱۳۹۹ با پیگیری کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید به مدار تولید بازگشتند.
‏‎وی اظهار داشت: تعداد ۲۲۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۹۹ برگزار شد که به مشکلات ۱۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی رسیدگی و تعداد ۱۲۵۴ مصوبه ماحصل آن بود.
رئیس سازمان صمت استان تهران خاطرنشان کرد: با عنایت به شرایط سخت اقتصادی بوجود آمده در اثر تحریم ها و شیوع کرونا برخی از واحدهای تولیدی بخصوص صنایع کوچک گرفتار صدمه شده اند که با عزم جدی مسؤلان و دستگاهای اجرایی این مشکلات هم مرتفع خواهد شد.
صادقی ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید همچون سنوات گذشته به واحدهای متقاضی، اظهار داشت: تسهیلات جهش تولید به دارندگان جواز تأسیس، توسعه، پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه، پروانه اکتشاف، گواهی کشف، پروانه بهره برداری معدن و مجوزهای صنفی معتبر در چارچوب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش قابل پرداخت می باشد.
وی تصریح کرد: متقاضیان می بایست درخواست خویش را از راه سامانه بهین یاب (behinyab) ثبت و در صورت تطبیق با اولویت ها به بانک عامل ارجاع خواهد شد.


منبع:

1400/02/21
10:53:44
5.0 / 5
469
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
تولیدو