پیام مدیرعامل سایپا در آستانه روز كارگر؛

سایپای نوین، رویایی كه به همت كارگران به واقعیت تبدیل شد

سایپای نوین، رویایی كه به همت كارگران به واقعیت تبدیل شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریک روز جهانی کارگر، تلاش و همت کارگران خدوم و متعهد ایران اسلامی خصوصاً در این گروه را عامل عبور از پیچ دشوار تحریم و کرونا دانست.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریک به مناسبت ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، تلاش و همت کارگران خدوم و متعهد ایران اسلامی خصوصاً در این گروه را عامل عبور از پیچ دشوار تحریم و کرونا و ادامه مسیر تولید دانست و نیروی انسانی شاغل در بخش های مولد کشور را سرمایه حال و آینده کشور نامید.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
یازدهم اردیبهشت ماه، از آن رو به نام روز جهانی کار و کارگر مزین شده تا جوامع مختلف و مردم در سراسر دنیا، امر مهم و اثرگذار تولید و نقش آفرینان اصلی آن یعنی کارگران را با همه زحمات و تلاش ها در عرصه اقتصاد و صنعت، در یاد و خاطر خود حفظ نموده و ارج نهند.
در ایران عزیز ما، اهمیت و قدر و منزلت این روز دوچندان شمرده می شود، برای اینکه علاوه بر تقدس امر تولید ملی و ضرورت توجه جدی به آن، کشور ما در سالیان اخیر به خاطر دشمنی و عداوت استکبار جهانی، با محدودیت ها و مشکلات بی شماری در بخش تولید مواجه بوده و به تعطیلی کشاندن جریان تولید و بیکارساختن کارگران ایرانی، همچون مهم ترین اولویت های دشمنان ملت ایران بوده است. این در حالیست که در سایه تدابیر مقام معظم رهبری و روشنگری های چندین باره معظم له در سالیان اخیر، اهمیت کار و کارگر ایرانی و محصول تولیدی آن بیش از گذشته مورد توجه آحاد جامعه قرار گرفته و خوشبختانه چرخ اصلاح فرهنگ مصرف و تاکید هم وطنان عزیزمان بر ضرورت استفاده از کالای ایرانی، حرکت خودرا در مسیری صحیح آغاز نموده است.
برنامه ریزی و اهتمام جدی دولت و مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالیان اخیر خصوصاً بعد از دور دوم تحریم های همه جانبه ضد صنعت و اقتصاد کشور سبب شد تا کارگران و تمامی دست اندرکاران بخش های تولیدی، با تلاشی مضاعف، برای ادامه فعالیت خود حتی علی رغم مشکلات شدید تلاش نموده و دشمن را در دستیابی به اهداف شوم و ظالمانه خود ناکام گذارند.
خوشبختانه در گروه خودروسازی سایپا نیز بعنوان یکی از واحدهای تولیدی پرآوازه و مطرح کشور، کارگران عزیز با تلاش و همت خود، اهداف و برنامه های تولیدی را با وجود همه دشواری ها و محدودیت ها محقق کرده و با وجود آن که صنعت خودرو کشور، بی سابقه ترین دوره خودرا از نظر رویارویی با مشکلات و موانع گذراند، اما با اهتمام جدی، مشعل فروزان تولید را روشن نگه داشتند.
در سایه این تلاش ها بود که گروه خودروسازی سایپا توانست در عرصه هایی نظیر ثبات تولید، خروج محصولات قدیمی، تولید محصولات جدید و به روز، کاهش آمار معوقات، دست یابی به اهداف تولیدی در سالهای اخیر و بسیاری عرصه های دیگر، به موفقیت های شایان توجهی نائل شود و در حقیقت تحریم ها را بلااثر سازد.
امروز کارگران گروه خودروسازی سایپا به مثابه فرزندان این مجموعه، به سازمان خود هم چون خانه دوم نگریسته و از هیچ تلاش و کوششی برای برافراشته نگه داشتن پرچم تولید در این گروه خودروسازی دریغ نمی کنند.
اینجانب بعنوان عضوی از جامعه بزرگ کارگری کشور، دست یکایک خدمت گزاران و کارگران عزیز خصوصاً همکاران خود در گروه خودروسازی سایپا را به گرمی می فشارم و از همکاری و همیاری تمامی آنان قدردانی می کنم، تبدیل شدن سایپا به «سایپای نوین» و دست یابی به آن همه موفقیت و ثبت یک کارنامه پرافتخار آن هم در دوران پرتلاطم تحریم و شیوع بیماری کرونا، رویایی بود که تنها با تاکید بر همت والا و دستان ساعی کارگران شاغل در این مجموعه تحقق می یافت.
بار دیگر فرارسیدن ۱۱ اردیبهشت ماه و روز جهانی کار و کارگر را به همه کارگران عزیز ایران اسلامی خصوصاً همکارانم در گروه خودروسازی سایپا تبریک عرض کرده و سربلندی این مرز و بوم و موفقیت کارگران ساعی و خلاق آنرا از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

1400/02/10
13:33:43
5.0 / 5
1782
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
تولیدو